Prowokacje na forum do złego zachowania i banowanie sprowokowanego

To chyba to…. Ustawienia i po lewej użytkownicy, a tam jest Uciszeni.

Bo wszyscy mają ciebie i twoje żale w d… czarnej dziurze znaczy się. :slight_smile:

Powiedzcie mi skąd się biorą tacy ludzie jak on i czemu mu tu wszystko wolno?

Nie wolno mi wszystkiego. Jakby mi było wolno wszystko to już dawno dostałbyś ty i @Yakii permanentnego bana.

Za to jak mnie wkurzasz, trullujesz i gnębisz powinieneś dostać permanentnego bana, ale niektórzy są nie tkalni chyba ze względu na to, żeby nikt tutaj nie zarzucił forum, ze się ciebie tyka.

Traktuję cię wyłącznie tak jak sobie na to zasłużyłeś. Pretensje możesz mieć tylko do siebie i swojej postawy.

Bardzo ciekawe. To czego inni tak mnie nie traktują, tylko ty jeden?? Mnie rodzice nauczyli jednej rzeczy, jak ktoś ci się nie podoba olej go i omiń daleka, ale nie zaczepiaj i nie prowokuj.

Jak nie jak tak? Ile kont już tu miałeś? Ile razy usuwałeś je tylko dlatego bo inni coś napisali co tobie się nie spodobało i naskakiwałeś na nich, że cię hejtują bo mają odmienne zdanie od twojego. Zachowywałeś się jak niezrównoważona osoba to tak byłeś traktowany. Przecież dobrze wiemy oboje, że kont miałeś tutaj więcej niż jest palców u obu dłoni i stóp.

To napisz do WP pismo, żeby zabronili usuwania kont jak na innych forach jak tak ci to przeszkadza, ze mogę usuwać i zakładać nowe, i masz mnie za to gnębić.

Mnie nie przeszkadza to, ze usuwasz konto. Mnie przeszkadza to w jakich okolicznościach to robisz. Jak zostajesz zdemaskowany, wpadasz w swoją histerię, zaczynasz wyzywać ludzi od hejterów to usuwasz konto i zaraz wracasz pod innym nickiem i chcesz być traktowany poważnie. To, że zmienisz sobie login to nie znaczy, że grzechy z poprzedniego usuniętego kotna też zostają wymazane i zapomniane. Nie ma tak dobrze.

Serio nie masz nic ciekawszego do roboty w życiu jak wypominać irytująco takie rzeczy na forum?? Jak dziecko 10 letnie?

Nie mam i będę rzęsą w twoim oku, solą na twej ranie. Chyba, że dorośniesz i zmienisz postawę. Jednak jestem raczej przekonany, że ty to taka młodsza wersja @Yakii i nie ma na to najmniejszych szans. :man_shrugging:

No widzisz, a to wszystko dzięki tobie. Pogratuluj sobie.

No nie widzę.

Menu:

a w Użytkownikach:

A poprzez profil także do tej opcji dotrzeć nie mogę

Na forum klikasz po kolei:
Awatar w prawym górnym rogu → niżej „chłopek” → Ustawienia → w kolumnie po lewej → Powiadomienia - Kategorie - Użytkownicy.

Dziękuję, wreszcie to widzę.
Ale naprawdę musieli to tak schować?

Kiedyś UKU robiło się bardzo łatwo, bezpośrednio pod komentarzem.

No proszę czyli 1 poziom zaufania nie ma też opcji zignorowani.
Możesz też kliknąć w czyjś profil jak nie ma ukrytego i tam w prawym rogu w normalny możesz zmienić na wyciszenie lub zignorowanie.

Dla zignorowania automatycznie ukrywa jeszcze posty tej osoby.

Ten panel nie powinien podlegać pod poziomy zaufania:

https://forum.dobreprogramy.pl/my/preferences/users.

Co do ostrzeżenia to raczej polecam je wlepić w PW nawet siłowo, bo żółte posty po wyciszeniu wątku też nie generują powiadomienia.