Prowokacje na forum do złego zachowania i banowanie sprowokowanego

Pewnie i tak włącznie z Moderacją stwierdzicie, ze to ja się źle zachowuje bo nikt nie prowokuje, tylko pamiętajcie jest w Polsce ponad 38 mln ludzi i to, ze większość tutaj olewa i nie reaguje na te prowokacje to nie znaczy, ze wszyscy muszą czy potrafią. Więc poczytajcie wszystkie aluzje do mnie moderacja i właściciele forum i zastanówcie się minutę czy może to mnie sprowokować do tego, ze się mówiąc delikatnie wkurzę i zachowam tak, ze wy potem, trudno odebrać to inaczej, bezmyślnie banujecie mnie bo mnie oflagowano za złe zachowanie.

Dlaczego usuwam konto i wracam? Bo skoro można samemu usunąć to usuwam, ale wcale nie robię tego bo mam takie hobby tylko skoro i tak bana dostanę to nie ma sensu, żebym czekał, ALE błagam moderację i resztę zarządzająca forum, zrozumie, ze mnie tu prowokują do tego bo im to sprawia przyjemność, a to nic innego jak celowy hejt na mnie. Hejt to nie jest to, ze mnie tu ktoś zbluzga, zwyzywa tylko to, ze widza, ze mnie to drażni, wkurza, boli i ja wybuchnę, a wy klik ban bo tak najłatwiej, a chyba nie na tym polega rola Moderatora, żeby banował bo wieklszosc flaguje, tez nie wiem czy dlatego, ze przekląłem czy dlatego, ze ich jara to flagowanie.

Nie rycz mały. :sunglasses:

To nie komuna, że jesteś nie tykalnym cwaniaczku.

Masz FAQ

Jak nie wolno się tu zachowywać? Nie akceptujemy:

  • Treści i linków pornograficznych oraz makabrycznych
  • Spamowania
  • Przeklinania i wulgarności
  • Rasizmu, dyskryminacji, mowy nienawiści i nietolerancji
  • Zamieszczania i linkowania do nielegalnego oprogramowania
  • Naruszania praw autorskich (i innych przepisów prawa)
  • Publikowania reklam i ogłoszeń (poza działem giełda)
  • Publikowania elementów prywatnej korespondencji

No więc za to nikt nie obrywa bo to tez jest poniekąd prowokowanie kogoś do „Przeklinania i wulgaryzmów” bo ktoś przeklnie, cale forum oflaguje i ban.

Nietolerancja to np rasizm czy potępianie danej grupy społecznej przez jakiś względ

Mowa nienawiści to skłanianie np do samobójstw czy obrażanie w każdym poście trudno to pomylić

Tyle ile ludzi, tylu odbiorców. Nie każdy wszystko odbiera tak jak mówi jakaś regułka.

1 polubienie

Trudno, żyjemy w demokracji gdzie większość ustala reguły. Jeżeli powiesz ze obraza cię używanie słowa piernik to nikt nie będzie brał cię na poważnie. Powinieneś od samego siebie oczekiwać pewnego poziomu asertywności bo nie żyjemy w świecie dzieci kwiatków.

Weźmy za przykład czy jest to obraźliwe? Tak ale nie jest to wulgaryzm, mowa nienawiści, przekleństwo czy dyskryminacja.

Jeżeli przez kilka komentarzy by cię obrażał nieprowokowany byłoby to nękanie i mógłbyś to zaliczyć jako mowę nienawiści mógłbyś to zgłosić moderacji i pewnie dostałby bana. Jeżeli natomiast byście się nawzajem zaczęli obrażać to jest to po prostu kłótnia i niski poziom dyskusji, gdzie nikt raczej nic nie zrobi

Tylko na Flagowanie, zgłaszanie tez trzeba zasłużyć na tym forum. On to wie i dlatego mnie prowokuje.

Pewnie dla nowych użytkowników są wyłączone dane funkcje co jest logiczne, aby nie robić kont smerfow. Zawsze możesz wysłać prywatna wiadomość do moderatora jako usera lub wspomnieć w poście.

Nie wiem jakie opcje masz jako nowy User do oflagowania. Ja mam takie to możesz porównać.

Nie mam żadnych opcji do oflagowania.

To najwidoczniej jestem na razie na „jedynce”.

Jeśli masz odrobinę kultury i oleju w głowie, to absolutnie żadne prowokacje nie powinny w jakikolwiek sposób wpływać na twoje zachowanie i kulturę. To tylko forum, wartość prowokujących wpisów jest zerowa. Zdanie każdy może mieć jakie chce, wpisy chamskie i prowokujące jedynie pokazują kompleksy i problemy tego, kto to robi. Ludzie często czują się niedowartościowani, a stworzenie czegoś, pomoc czy podobne działanie jest o wiele trudniejsze niż hejt. Zaśpiewać potrafi niewiele osób, ale drzeć japę, że śpiewa do kitu to już potrafią tysiące.

Flagowałem chamstwo i ataki personalne wiele razy, ale moderacja ma gdzieś karanie tego osobnika. Widocznie takie zachowania są „normalne” i FAQ można sobie tyłek podetrzeć. Zresztą nic dziwnego, nie lepiej zachowują się ludzie w komentarzach na portalu, gdzie ten sam osobnik też trolluje i pokazuje „kunszt” chamstwa i atakowania innych.

@aesereht Rozumiem, że to jest w pełni normalne zachowanie? Wierzycie w... UFO? - #2 przez sidkwa

@anon3554408 Na forum jest opcja ignorowania użytkowników, wykorzystaj ją.

Jest to w pewien sposób obraźliwe albo prowokacyjne ale z drugiej strony pytanie autora jest niedorzeczne. Czy wierzymy w ufo? Od 1959 roku został uruchomiony program SETI, miliardy dolarów zostały wydane na szukanie pozaziemskich form życie, gdzie nic nie znaleziono, a jedynie przypuszczamy, że we wszechświecie musi istnieć życie (i nie mówimy to o rasie bardziej rozwiniętej od nas, a o czymś cokolwiek żywym). Nawet jakby coś istniało, to szansa, że nas ktoś znajdzie też jest niemożliwie niska.

Więc stwierdzenie, że rolnik zrobił zdjęcie statku kosmicznego i czy ludzie w to wierzą…
Masz głupie pytanie i głupią odpowiedz. Ja bym to po prostu zignorował i tyle.

Czy np.

Jest nawiązaniem do kapitana bomby, co po odpowiedzi widać, że autor nie zna, bo pyta o kota.

Nie każdy jest w wieku, w którym to jest ciekawe, i nie każdy ma dzieci z którymi ogląda blog ekipy, konie Rafały, Naruta i inne wynalazki. :wink:

Zastanawia mnie czemu żaden moderator, który mnie wiele razy tu banował, nic się nie wypowie……

No właśnie, gdzie ona jest? Na szybko przejrzałem ustawienia i nie wpadła mi w oko.