Proxy.Small.ck

(Xxb) #1

AVG Anti-Spyware wykrywa mi go ciagle i ciagle go usuwam a on ciagle powraca, najgorsze jest to ze rozsylam spam i czesto spowalnia mi to kompa, wrzucam logi z hjt i silent runners moze do czegos sie przydadza.

(Gutek) #2

Ja w logach nic nie widzę

(Xxb) #3

no wlasnie ale nadal mi wysyla a tu caly czas w AVG kasuje i nic

schowek01we0.th.jpg

znalazlem TU ale nie bardzo hiszpanski znam :stuck_out_tongue: a i w trybie awaryjnym wogole AVG nie wykrywa tego syfu. masz jakis pomysl?

(adam9870) #4

Wszystko to, co znalazł AVG możesz spokojnie usunąć. Po usunięciu jedynie możesz stracić autologowanie na forach internetowych czy inne rzeczy zapisane w plikach cookie i później będziesz musiał to ustawiać na nowo.

... szkodnika mającego nazwę Proxy.Small.ck przeniosłeś do kwarantanny, której zawartość możesz usunąć. Jednak dany szkodnik będący w kwarantannie jest całkowicie nieszkodliwy.

(Xxb) #5

nie doczytales chyba, ja tego szkodnika kasowalem juz chyba z 10+ razy i dawalem opcje delete a on i tak ciagle powraca jakby sie nie kasowal.

Złączono Posta : 26.03.2007 (Pon) 19:00

namierzylem co wysla ctfmon.exe ale to jest chyba plik systemowy? wczesniej skanowalem nod32 i wykryl mi w nim jakiegos wira ale nie pamietam jakiego.