Proxy.Small.ck

AVG Anti-Spyware wykrywa mi go ciagle i ciagle go usuwam a on ciagle powraca, najgorsze jest to ze rozsylam spam i czesto spowalnia mi to kompa, wrzucam logi z hjt i silent runners moze do czegos sie przydadza.

Ja w logach nic nie widzę

no wlasnie ale nadal mi wysyla a tu caly czas w AVG kasuje i nic

schowek01we0.th.jpg

znalazlem TU ale nie bardzo hiszpanski znam :stuck_out_tongue: a i w trybie awaryjnym wogole AVG nie wykrywa tego syfu. masz jakis pomysl?

Wszystko to, co znalazł AVG możesz spokojnie usunąć. Po usunięciu jedynie możesz stracić autologowanie na forach internetowych czy inne rzeczy zapisane w plikach cookie i później będziesz musiał to ustawiać na nowo.

… szkodnika mającego nazwę Proxy.Small.ck przeniosłeś do kwarantanny, której zawartość możesz usunąć. Jednak dany szkodnik będący w kwarantannie jest całkowicie nieszkodliwy.

nie doczytales chyba, ja tego szkodnika kasowalem juz chyba z 10+ razy i dawalem opcje delete a on i tak ciagle powraca jakby sie nie kasowal.

Złączono Posta : 26.03.2007 (Pon) 19:00

namierzylem co wysla ctfmon.exe ale to jest chyba plik systemowy? wczesniej skanowalem nod32 i wykryl mi w nim jakiegos wira ale nie pamietam jakiego.