Prv.pl co sie dzieje?

Witam,

Pisze z pytaniem dotyczącym portalu prv.pl od jakiegos czasu wogóle nie widac strony w internecie którą zrobiłem ale co mnie najbardziej denerwuje to jest to ze wogole nie moge sie zalogowac w programie fille zilla… o co tutaj chodzi wszystko wpisuje tak jak wczesniej a tu nadal nic codziennie sprawdzam od 2 tygodni co sie tam dzieje moze mi ktos odpowiedziec???

"Przerwa techniczna hostingu

Drogi użytkowniku. Serwis Prv.pl od początku tego roku przeżywa prawdziwe oblężenie twórców stron. Coraz więcej webmasterów decyduje się na utworzenie witryny w naszym serwisie. Jesteśmy z tego bardzo dumni i bardzo dziękujęmy za skorzystanie z naszych usług. Więcej stron to również większe zapotrzebowanie na infrastrukturę serwerów, dlatego zdecydowaliśmy się na instalację nowych serwerów, aby przyspieszyć i ulepszyć działanie Waszych witryn. W związku z tym z powodu prac administracyjnych przez najbliższych kilka dni usługa hostingu będzie wyłączona. Bardzo przepraszamy za wszelkie niedogodności i prosimy o cierpliwość. 15 kwietnai 2011 zostaną uruchomione nowe, szybsze serwery."