Prywatne numery

od kilku dni ktoś ciągle dzwoni do mnie, robi sobie niezłe jaja :-x dlatego mam pytanie, czy jest możliwość, żeby sprawdzić jakoś kto to jest? chodzi mi tu tylko o numer, podkreślam, że ta osoba ciągle blokuje swój numer i nie wiem kto to :stuck_out_tongue:

Może najlepiej byłoby zapytać o to w salonie operatora sieci, z której masz numer.

Nie można. Kiedyś sam miałem taki przypadek, że ktoś zrobił mi niezbyt przyjemny kawał dzwoniąc z numeru prywatnego. Zadzwoniłem do operatora z pytaniem, czy mogę się dowiedzieć kto to był. Jest to możliwe tylko w przypadku zajęcia się sprawą przez organy ścigania, gdy ktoś np. ci grozi itp.

Teraz już nie odbieram numerów prywatnych. Jeśli ktoś do mnie dzwoni i coś chce to niech ma odwagę pokazać swój numer. Jedyny problem to przeszkoda przy braniu udziału w konkursach, gdzie oddzwaniają po losowaniu - przeważnie mają zastrzeżony numer i wtedy nagroda przepada, jeśli nie odbierasz #-o

Co to znaczy? Chodzi Ci o to, że dzwoni z numeru niejawnego?

chodzi o to że dzwoni ciągle z prywatnego nr:P

Jaki model telefonu ?

Możesz ten numer wprowadzić do swojej bazy

numerów i przypisać mu brak np. dzwonka,

brak podświetlenia gdy dzwoni itp

Może się znudzi :slight_smile:

Przecież nie wyświetla mu sie ten numer więc jak niby ma go wprowadzić do bazy numerów ? :wink:

nie ma takiej opcji

ale jesli masz telefon Sony Ericssona to możesz ustawic tak by tylko 10 osób mogło do Ciebie dzwonic

Skontaktuj się ze swoim operatorem i zapytaj czy oferuje usługę blokowania połączeń z numerami zastrzeżonymi.

Usługa ta o tzw. ACR (Anonimus Call Restriction)

Na telefony z symbianem są takie programy np: Best Black List.Miałem taki program na n70 /nie pamiętam czy BBL czy inny/,który blokował “Private number” i każdy dodany do listy.