Przebija mi na TS i gdy ktos mowi to widac jakbym ja tez :/

Witam :stuck_out_tongue: mam problem z mikrofonem … pomagali mi admini tsa i nic :< screen zamieszcze moze zeby bylo latwiej pomoc :stuck_out_tongue: Mam go podlaczonego i nic :confused: Moge nawet krzyczec do mikrofonu i tak nic nie uslysze ale wzialem testowanie sprzetu i jak mowilem to wskaznik podwyzszal sie … Prosze o szybka pomoc :frowning:

SCREEN

cozagownoox8.th.jpg

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na konkretny.

Inaczej temat poleci do śmietnika.

Chodzi ci oto żebyś to co mówił przez mikrofon było w głośnikach. Jeśli tak to w Realteku HD nie da się tak zrobić. Mają tak sterownik żeby nie dało się dać dźwięku na głośniki.

No ja chce zeby mi nie przebijalo na TS bo mnie cos trafi … Ciagle jak ktos mowi to zaraz odemnie glos tez idzie niewiem skad . Albo te glupie player log in bla bla normalnie sie wkurzyc da bo nawet sie nie da normalnie pogadac :frowning: Moze jakis inny sterownik??? Wogole mi admini pomagali to mowili ze w opcjach mikrofonu a ja mam zablokowana LOL

Wytłumacz bardziej.

Czy jest możliwe że jak z kimś rozmawiasz to słyszysz to z jego głośników (opóźnienie łącza).

Jest tak ze jak ktos powie cos na TS albo ja bo juz sam neiwiem to potem slysze u niego pelno glosow … tych samych do tego i potem jest ■■■■ … ja normalnie slysze ale cos u tej drugiej osoby zawsze pare razy sie powtarza itd . Tzn jest tak to co ja slysze w glosnikach i sluchawach on to slyszy pare razy i wtedy nie da sie gadac bo jak …

PS.Wszystko slyszy dzwieki systemowe itp gówna :stuck_out_tongue: Da sie to jakos naprawic ??

ok naprawione !!