Przebija mi na TS i gdy ktos mowi to widac jakbym ja tez :/

(Scania2006) #1

Witam :stuck_out_tongue: mam problem z mikrofonem ... pomagali mi admini tsa i nic :< screen zamieszcze moze zeby bylo latwiej pomoc :stuck_out_tongue: Mam go podlaczonego i nic :confused: Moge nawet krzyczec do mikrofonu i tak nic nie uslysze ale wzialem testowanie sprzetu i jak mowilem to wskaznik podwyzszal sie ... Prosze o szybka pomoc :frowning:

SCREEN

cozagownoox8.th.jpg

(Asterisk) #2

Zapoznaj si臋 prosz臋 z t膮 stron膮 i zmie艅 tytu艂 na konkretny.

Inaczej temat poleci do 艣mietnika.

(Supinski Aleksander) #3

Chodzi ci oto 偶eby艣 to co m贸wi艂 przez mikrofon by艂o w g艂o艣nikach. Je艣li tak to w Realteku HD nie da si臋 tak zrobi膰. Maj膮 tak sterownik 偶eby nie da艂o si臋 da膰 d藕wi臋ku na g艂o艣niki.

(Scania2006) #4

No ja chce zeby mi nie przebijalo na TS bo mnie cos trafi .... Ciagle jak ktos mowi to zaraz odemnie glos tez idzie niewiem skad . Albo te glupie player log in bla bla normalnie sie wkurzyc da bo nawet sie nie da normalnie pogadac :frowning: Moze jakis inny sterownik??? Wogole mi admini pomagali to mowili ze w opcjach mikrofonu a ja mam zablokowana LOL

(Supinski Aleksander) #5

Wyt艂umacz bardziej.

Czy jest mo偶liwe 偶e jak z kim艣 rozmawiasz to s艂yszysz to z jego g艂o艣nik贸w (op贸藕nienie 艂膮cza).

(Scania2006) #6

Jest tak ze jak ktos powie cos na TS albo ja bo juz sam neiwiem to potem slysze u niego pelno glosow ... tych samych do tego i potem jest dupa ... ja normalnie slysze ale cos u tej drugiej osoby zawsze pare razy sie powtarza itd . Tzn jest tak to co ja slysze w glosnikach i sluchawach on to slyszy pare razy i wtedy nie da sie gadac bo jak ...

PS.Wszystko slyszy dzwieki systemowe itp g贸wna :stuck_out_tongue: Da sie to jakos naprawic ??

(Scania2006) #7

ok naprawione !!