Przebrzydła radiówka... a może Neo?

Witam,

mam radiówkę 256 kbps, która często zawodzi… Zastanawiam się nad Neo 1Mbps. Czy neostrada jest stabilna, zapewnia maksymalny transfer z serwerów, które sobie z takim poradzą? Czy jeśli mam premium na RapidShare, to będę ściągał 1024 kbps? :slight_smile: Tak w ogóle, to nie mam numeru w TP, ale to chyba już nie jest przeszkoda, hm? :wink:

Spokojnie transfer około 130 kB/s :slight_smile: czasami więcej u mnie :slight_smile: ale zauważ, że zależy to od szybkości serwera który udostępnia dane. Są takie serwery, które pozwalają na ściąganie dużo wolniejsze. Stąd często najwyższa szybkość uzyskiwana jest podczas ściagania kilku programów na raz i to z różnych serwerów :slight_smile:

pozrdo FaFiK1987

A jak jest z portami? Bo na moim radio E-mule i inne P2P w ogóle nie działają… Jak jest z tym w TP.

I jeszcze jedno: Czy lepiej brać modem normalny, czy livebox? Niby 1 komputer mam, ale ta bezprzewodowość kusi :smiley: Ale podobno LiveBox jest niestabilny.

Porty nie sa blokowane!Ja bym brał modem.zwlaszcza ze masz jednego kompa! !!

Na ścisłość, to mam 2, ale jakby nawet ktoś korzystał z PC, co zdarza się bardzo rzadko, to można udostępnić po sieci między kompami, prawda? :slight_smile:

A jaki ten modem? Może być ten najprostszy za 19 zł?

NIE, NIE :stuck_out_tongue:

dostajesz takie cos (lub inny model)

http://allegro.pl/item177353947_modem_a … l_usb.html

za 1 zł lub nawet mniej :smiley: D:

Ja mam Sagema i juz 2 lata dziala dezproblemowo!Ale wiem ze w niektorych miejscach w kraju sa problemy z Neo!wejdz na stronke Neostrada.info tam powinienes znalesc wiele odpowiedzi na swoje pytania! !!

Neostrada.info to chyba rzadko odwiedzana stronka :slight_smile: Dzięx za podpowiedzi. I jeszcze pytanko o ceny, bo na neo.pl jakoś to niejasno opisane, rozbite :slight_smile: Nie mam tela w TP. Czy z tym wiążą się dodatkowe opłaty? Chce wziąc 1Mb na 3 lata, co prócz abonamentu będzie do zapłacenia?

opłata za utrzymanie łącza w kwocie 36.60 zł

http://www.tp.pl/b/binaries/PL/356551/c … 108841.pdf

********** :frowning: Goodbye neo.

Najlepiej zapytaj w salonie TP oni niekiedy zmieniają zdanie co do takich płatności i zostaje netia ew. dialog .można spokojnie rozdzielić internet z sagema czy innego adsl usb, tylko musi działać wtedy komputer gdzie jest podpięty ten modem i musi mieć kartę sieciową (ok 20 zł) i z tej karty można podpiąć ten drugi(jak tez ma kartę)zresztą to samo w przypadku takim jak masz teraz. Łącze typu np. neostrada daje dobre stabilne pingi można spokojnie gadać na skype itd.

Jak coś można kupić sobie router adsl (na allegro używane od 50 zł) i karty sieciowe do kompów i można wtedy neostrade podzielić na ile się chce (routerki mają wbudowany switch 4 portowy ale nie wszystkie).Jedynie trzeba sobie poustawiać przekierowania portów dla np. emulka i innych p2p.

generalnie optymalne neo to 512 . 33zł 1 rok i 66 drugi.Można zapytać o telefon socjalny np za 28 zł i czy da się na tym podpiąć neo.

Ty tam nie patrz na ceny neo, go to są bez pormocji, ten cennik wrzuciłem po to byś widział cene urzymania łącza

a ceny w promocjach wygladają tak -> b94dc297f599b106m.jpg

Liczyłem się z abonamentem 28 przez pół roku i potem 56. Ale ta opłata 36,60 pokrzyżowała moje plany :frowning:

Jestem na wózku, mam 17 lat i brak pomysłu, jak zdobyć tyle kasy. Na abonament bym uzbierał. Ale ta przeklęta opłata :frowning: Nie macie może kogoś znajomego w TP, kto mógłby rozpatrzyć moją sytuację i umorzyć 36,60? :frowning: Przez chorobę muszę cały czas siedzieć w domu… Net jest mi wręcz niezbędny :frowning: Czy ktoś może mi w jakiś sposób pomóc (np. znajomościami w TP)?

ale i tak linie są przciąąone i transfer rekordowy na neo mój to 3 kb/s a powinien byc 64

janbofan popraw tytuł tematu na konkretny. Proponuję również panować trochę nad językiem.