Przechwytywanie obrazu z monitora

Szukam programu … dzięki któremu będę mógł nagrać to co w danej chwili robię na kompie a potem zapisuje w np pliku .avi lub jaki innym ;p tak jak bym to kamerowal tylko nie mam kamery :smiley:

http://www.dobreprogramy.com/index.php?dz=2&t=10&id=717

thx ;D siągne… ale czy to tylko dziala to co robie na pulpicie czy tez jak np gram w jakąś gre? :smiley: bo chc em zrobic film związany z grą :smiley:

a to chyba ze tak … zapewne chcesz zrobic videoclip z gierki lub cos w tym stylu , wiec najpierw sciagnij Frapsa ( pozwala na screenshot`y i video ) a pozniej mozesz sie zaczac bawic :slight_smile:

ok sciognelem ten program ale to nagrywa tylko część ekranu a ja chciałbym o cały ekran :stuck_out_tongue:

w opcjach Frapsa w tray`u zaznacz full size 8)

a jak zatrzymac nagrywanie ? :smiley: i zapisac … :stuck_out_tongue:

p.s jaką masz versje? ;p

chyba musze klikac f10 zeby to sie zapisywalo ;/ i potem jakos z tego film zrobic? D:

fraps 1.9 jest darmowy :lol:

wciskasz F10 , nagrywasz co chcesz , wciskasz ponownie F10 i po sprawie.

masz teraz plik avi w katalogu Frapsa. mozesz sie zaczac z nim bawic. polecam Virtual Dub albo Windows Movie Maker - darmowe.

ja mam 2.5.5 :stuck_out_tongue: ale ok …

ktore mam miec zaznaczone :

Include frame fate overlay on sccreenshots

lub

Repeat screen capture every " tu wpisuje liczbe " seconds ( until hotkey pressed again )

dobra to co na gorze napisalem jest nie wazne teraz mam inne pytanie

czemu jak juz mi sie to nagrywa to gra tak sie tnie ? :frowning: nie moge ruszyc ekranem i nacelowac na te mniejsce w ktorym ma sie nagrywac :confused: i gdy juz to sie zapisze to z 5x wiiękrzą szybkością to leci…

frame rate :stuck_out_tongue: , jesli chcesz miec na obrazie ile fps`ow masz z grze , prosze bardzo :smiley:

powinienes miec dwie opcje : half-size , full-size.

zaznacz ze full i bedzie dobrze.

i naucz sie EKSPERYMENTOWAC , a nie o wszystko pytac :twisted:

ekm :smiley: czekam na waszą pomoc :stuck_out_tongue: a przy okazji czy ktos zna b dobry free program do obrobi filmow z gier D:

po1 nie nabijaj postow

po2 nie wiesz jak mi pomóc to sie nie udzielaj

" c zemu jak juz mi sie to nagrywa to gra tak sie tnie ? Smuteczek nie moge ruszyc ekranem i nacelowac na te mniejsce w ktorym ma sie nagrywac :confused: i gdy juz to sie zapisze to z 5x wiiękrzą szybkością to leci… "

Post OT ===::> Kosz


W odpowiedzi na pytanie

Padła odpowiedź:

Pogarda dla interlokutora jest niemile widziana na tym Forum.

Otrzymujesz ostrzeżenie za taką metodę pisania postów.

dobra dzięki wam ze wszystko … juz działa ;d

ale teraz mam następny problem otoż :

to dodania efektów i inny bajerow używam programu : VideoMach

mozna go pobrac ze strony :http://www.gromada.com/videomach.html

i teraz mam pytanie jak juz mam jakiś film czy coś nagranego to jak dzięki temu programowi moge wyciąć niepotrzebne ujęcia ? i zostawic to ujęcie które mi sie podoba?

Jak w CamStudio powiekszyc ramke ktora obejmuje nagrywany obraz?Nigdzie nie moge znalezc tego w ustawieniach.