Przechwytywanie rozmowy audio na gg

Witam.

No dobra teraz trochę lektury.

W chwili wystąpienia problemu miałem uruchomione programy Gadu-Gadu (najnowsza wersja) i AV Voice Changer Software Diamond 6.0. Tak wiem, że GG to najgorszy komunikator. Przechodząc do rzeczy, rozmawiałem z drugą osobą i chciałem sprawdzić czy Voice Changer zmieni mój głos, uruchomiłem go zmieniłem głos i wszystko było ok. Przez pewien czas bo musiałem się rozłączyć i połączyć ponownie z rozmówcą i tu zaszła ciekawa sytuacja, ponieważ rozmówcy w ogóle nie słyszałem, on mnie też nie, a ja słyszałem jedynie w lekkim szumie głos jakiegoś dziecka: “tato to ja idę się umyć…itd.”(miałem jeszcze uruchomiony AV Voice). Następnie rozłączyłem się i spróbowałem się połączyć ponownie z rozmówcą i tu zaszła kolejna ciekawa sytuacja, mianowicie ja nie słyszałem nic, a rozmówca słyszał w dużym szumie, dźwięk pisania na klawiaturze. Tutaj już miałem wyłączony program AV. Chcę dodać również, że połączenie GG było szyfrowane tylko w jedną stronę (tylko to co ja pisałem), ponieważ rozmówca korzystał ze starszej wersji GG. Chciałbym się Was zapytać czy to coś poważnego, czy pisać do Supportu GG. Dodam też, że na Skype sprawa ma się dobrze i wszystko normalnie słychać. Miałem też crackerską wersję AV Voice (już odinstalowałem), chciałem po prostu sprawdzić czy zmienia głos.

Dzięki z góry za odpowiedzi.

Witam

Ja bym napisał, ponieważ to już nie żarty. Program zaczyna przechwytywać dane od osób trzecich. Jak najszybciej do supportu!