Przeciąganie okna

(Bobeeq) #1

Witam, mam pewien problem; niedawno postanowiłem sobie zmienić skórę w Win XP, wybrałem sobie jakąś, ale teraz jest taki problem, że jak jest okno (powiedzmy komunikatora) to tam na górze jest pasek ten z X (wyłączeniem okna). I gdy się na niego kliknie i przeciągnie okno powinno się przenieść (nie jest zmaksymalizowane). Problem polega na tym, że jak najadę na ten pasek to zamiast zwykłego kursora pokazuje się kursor przeciągania pionowo-poziomego, a gdy chcę przenieść okno to zamiast mi się przenosić poprostu się rozciąga w górę... :?

Tutaj daję screena:

abc0wj.jpg

Jak tutaj właśnie najadę myszką i przeciągnę - to zamiast przenieść okno ono mi się rozciąga :?

(aju) #2

A przeciągnij na literkach KONNEKT.

Taki problem w ogóle nie powinien występować :?

(Bobeeq) #3

Mnie też to dziwi i nie mam pojęcia czym jest to spowodowane :?. Czy to zmiana szaty graficznej sysa? Hmmm... :?

Przeciągnięcie na napisie nic nie daje.

(aju) #4

Wróć do standardowej skórki windowsa xp. Jeśli tam opcja będzie działać poprawnie to wiadomo, iż to wina nowej skórki.

(Bobeeq) #5

W standardowej skórce wszystko jest ok. Więc wina leży po stronie nowego wyglądu... Ale nie da się tego zmienić? Zauważyłem, że to się dzieje tylko w oknach które mają tylko znak x (bez opcji minimalizowania i maksymalizowania [czyli takich jak konnekt]) W oknach zwykłych folderów wszystko jest ok. :?