Przeciążenie procesora przy grach i nie tylko

a więc gdy włączam grę to od razu przeciążenie 100 % w ogóle bez grania komputer jest włączony 30 minut zacina się i nic tylko restart robię bo nawet myszka nie chodzi :frowning: i komputer głośno chodzi przy starcie jak nigdy

A kiedy ostatnio był czyszczony wewnątrz z kurzu? :wink:

komp ma rok czasu i nie był czyszczony bo są plomby też tak myślałem że wiatrak nie chodzi od kurzu i kłaków bo głośno jest

Czesc ja miałam identyczny problem a wiec byc moze musisz zrobic aktualizacje biosu ja tak zrobiłam i pomogło.A co do plomb bo podobnie jak ty kupiłam kompa ponad pół roku temu i tez mi sie w srodku caly zkaurzył a wiec poszlam do vobisa bo tam kupiłam komputer i zapytalam sie czy jak chcem wyczyscic komputer w srodku a mam plomby czy strace wtedy gwarancje Powiedzieli mi ze gwarancji nie trace chyba ze bym cos bez ich wiedzy wymienila .Bo przeciez to by bylo bez sensu zeby za kazdym razem gdy chce wyczyscic komp. musiala do nich zawozic. Mam nadzieje ze pomogłam. Pozdrawiam

Kurz raczej nie przeciąży procesora.

jpmarcinjp jaki to proces ciągnie tyle pracy procesora?

Wejdź w menedżer urządzeń ustaw procesy od najbardziej pochłaniającego CPU i daj nam screena.

Kurz sam w sobie nie, ale jeśli wiatrak jest obciążony to wtedy tak może się dziać.

No tak, ale screen z procesów da nam więcej informacji.

przeciążenie jest jak włączam grę, a co do aktualizacji biosu jak się to robi

Może jestem głupi, ale co ma piernik do wiatraka?

:wink:

Czesc musze ci powiedziec ze ja tez nie potrafie robic aktualizacji biosu musialam zaniesc komp.do sklepu tam gdzie kupilam i tam mi zrobili taka aktualizacje. Jeszcze jedno bo ja mam system vista i mam pasek boczny który okazuje mi temperature procesora i jak wlanczam gre to terz pokazuje mi caly czas ze mam 100 % przeciazenia procesora tylko ze nie ma to teraz wplywu na płynnosc gry.POZDRAWIAM

A koledzy czy czasem nie zapominacie o tym, że gry mają pewne wymagania?