Przeciążenie procesora, szukam pomocy:)

Witam. Mam przeciazony procesor, komputer zaczął wolniej chodzić po tym jak brat wrzucił jakąś gre prywatną (Metin2) zrobiłem defragmentacje dysków, potem sformatowałem dyski i dalej nic przy wlaczeniu komputera skacze mi od 11 do 30 % a przy wlaczeniu neta 70-90 nie wspomne o grach które pożerają aż 99-100% . Więć jak sami widzicie mam lipe, wyczyściłem wiatraczki sprawdziłem czy nie są luźne i nic. :frowning: Komputer nie jest jakiś b.dobry wypakowałem go specjalnie do internetu ( dysk 80gb , procesor Intel 2,66 ram 1gb ) czekam na waszą pomoc… przed ta gra komputer dzialal bezproblemowo :stuck_out_tongue:

Zastosuj się do tego i wstaw logi z narzędzia OTL w tym temacie: analiza-dezynfekcja-zestaw-narzedzi-nieingerencyjnych-t485632.html

Podaj dokładny model procka. I jaki masz zasilacz?

Podaj dokładnie jaki masz ten procesor, bo Intel 2,66 nic nie mówi, ale sądząc po dysku i ilości RAM wydaje mi się, że ten komputer nie przyspieszy, dopóki nie wymienisz procesora i nie dołożysz RAM, albo i nawet nie wymienisz całego kompa. Dobrze byłoby też jakbyś napisał jakie konkretnie gry sprawiają problem.