Przeciążenie procesora z przyczyn niewiadomych

Witam mam pewien problem z procesorem otóż.Niedawno dostałem od wujka nowy antywirus o nazwie Eset 4 ( poprzedni to avast ). Problem z tym antywirusem polegał na tym , że gdy nie miałem dostępu do internetu ( np. był jakiś problem w dostawie ) to po włączeniu komputera użycie procesora skakało mi do 50% za zwykłe włączenie folderu z tapetami a o grach już nie mówiąc bo muliły straasznie.Problem rozwiązałem sam gdyż okazało się że aktualizacja antywirusa jest automatyczna i gdy nie ma internetu próbuje się jakoś połączyć i zabiera mi % procesora.Jednak problem się powtórzył lecz tym razem nie chodzi już o tą aktualizacje , sam nie wiem co się mogło stać.Nie było mnie w domu 3 dni.Do komputera miała dostęp moja mama i młodszy brat ale oni nic ‘’ podobno’’ nie robili. Co może być tego przyczyną że za zwykłe otwarcie folderu procesor skacze między 50-70 ? :frowning:

Jakie procesy masz uruchomione (zrób screena z menadżera zadań).

http://i.imgur.com/pH2x2.jpg

Spróbuje jeszcze defragmentacje dysku chociaż szczerze wątpię czy to pomoże.

misskopl , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie,używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

W menadżerze zadań kliknij prawym przyciskiem myszy na proces svcgdp.exe i wybierz właściwości i sprawdź w jakiej lokalizacji znajduje się ten plik.

Gdy w menadżerze klikam prawym mam tylko Zakończ proces i Ustaw Priorytet … ;3

Defragmentacja dysku niestety nic nie pomogła.

Spróbuj zakończyć ten proces svcgdp.exe

Super jesteś wielki ;3 Obciążenie spadło do 0% . Wcześniej za zwykły ruch myszką zabierało 10% :expressionless:

Tylko teraz za każdym uruchomieniem komputera będzie trzeba wyłączać ten proces ? Nie da się go jakoś usunąć lub wstrzymać ?

I wogóle za co odpowiada ten proces że tak obciąża procesor. ?

Wykonaj skan OTL Instrukcja

Załóż temat w dziale Bezpieczeństwo

Opisz problem z obciążeniem procesora i procesem za to odpowiedzialnym.