Przed każdym utworem muzycznym pojawia się zakłócenie dźwięku

Dobry wieczór.

   Dzisiaj ponownie wrócił do mnie laptop z serwisu ASUS. Kiedy odtwarzam muzykę i zaczynam puszczać dany utwór, pojawiają się dźwięki jak w załączonym pliku. Dzieje się tak zarówno kiedy odpalam muzykę przez YT, jak i kiedy puszczam jakiś kawałek przez program muzyczny. Co ciekawe, dzieje się tak tylko wtedy, gdy ręcznie zmieniam piosenkę lub ją puszczam. Przy automatycznym odtwarzaniu kolejnych piosenek przez program nie ma tego problemu. W załączonym pliku nagrałem moment, kiedy przełączam szybko poszczególne piosenki, aby jak najlepiej ukazać problem. Piosenki przełączałem touchpadem, zatem wszystkie dziwne dźwięki, które słychać przed piosenkami, pochodzą z mojego laptopa. Gdy miałem Windows 10 nie miałem tego problemu. Po powrocie laptopa z serwisu ASUS po pierwszym zgłoszeniu, kiedy już miałem Windows 8,1, raczej też tego problemu nie było. Problem zaczął się po drugiej wizycie w serwisie, a nasilił do obecnej skali po dzisiejszym - trzecim powrocie z serwisu ASUS.  W obu przypadkach również Windows 8,1. Dodam, że przy maksymalnej głośności programu do odtwarzania filmów i głośności laptopa, głośnik w moim laptopie nie wyrabia i wywołuje głośne drgania obudowy lub sam wydaje trzeszczące dźwięki. Ktoś wie czym są te dźwięki przed piosenkami i czy takie niezbyt dźwięczne działanie przy maksymalnej głośności jest normalne? To dla mnie ważne, bo po trzech zgłoszeniach do ASUS straciłem cierpliwość i chcę oddać laptopa na gwarancję do sklepu, nie do producenta. Proszę o jakieś rady i pomoc.

dzwieki.m4a

Ktoś ma jakikolwiek pomysł co może być przyczyną tych dźwięków?  I czy takie głośne drganie przy maksymalnej głośności w laptopie jest normalne czy po prostu mój głośnik jest wadliwy?

A jak na słuchawkach? ten sam efekt?

 

I reklamacja naprawy + dokładny opis problemu.

Na słuchawkach brak problemu. Ten laptop już był 3 razy w serwisie. Cały czas reklamuję jakość serwisu. Zaczynam myśleć o “Rękojmi”.

Napisałem też reklamację donośnie naprawy. To była już druga.

 

Czyli, problem gdzieś tu: gniazdo audio, przewody, głośnik/głośniki?

 

I sam tu nic nie zrobisz - sprawa sprzętowa.