Przedłużanie umowy z netią

Hej, mam takie pytanie. Mam internet 1Mbps razem z telefonem stacjonarnym z Netii. Przedłużyłem umowę która miała obowiązywać od 17 listopada. Jednak po 17 listopada wykonałem telefon do do Netii bo internet się nie zmienił. Dowiedziałem się że są zmiany w ofercie na telefony stacjonarne i umowa będzie obowiązywała od 17 grudnia. Wczoraj przyszedł router Netia Spot od nich. I tutaj moje pytanie czy jak podłącze ten router od nich to będę miał szybszego neta czy to samo się zmieni po 17 grudnia?

Najprościej i chyba najlepiej będzie jak ponownie wykonasz telefon do Netii i zapytasz się o to.

Najlepiej zapytać się o ofertę http://www.netia.pl/oferta-dom/internet/internet-bez-limitow.html wtedy jest i router i tyle ile łącze daje.

Właśnie tą ofertę internet bez limitu wziąłem. Pod spodem tego routera co mi przysłali jest klucz WPA i tutaj moje pytanie czy na moim routerze będzie działało czy musi być ten router z Netii?

Możesz mieć jakikolwiek inny.

Czyli jak mam stary router to 17 grudnia transfer sam mi się podniesie?

Coś się tak uparł z tym routerem, router tu nie ma nic do rzeczy.

Aby transfer się podniósł to muszą na centrali zwiększyć przepustowość i wtedy będzie więcej. Router jedynie pomoże wzmocnić sygnał i zapobiegnie zrywaniu co najwyżej. Prędkości nie zwiększy nie ma szans na to.