Przedłużenie umowy abonenckiej w Erze/Jaki telefon?

Witam!

1,5 roku temu wziąłem K770 w Erze na abonament umowa na 2 ata (płace 45zł)-obecnie zostało ponad 4 miesiące do końca umowy (zaraz na początku kewietnia się kończy) a telefon jest kompletnie zużyty-nie czyta SIM, Memki, stary, słabe funkcje i pozdzierane klawisze. Czy mógłbym już teraz przedłużyć umowę o kolejne 2 lata a co za tym idzie wziąć nowy telefon w tej samej taryfie za drobną opłatą? Chodzi mi o to czy teraz w tym momencie mogę wziąć nowy fon czy muszę czekać aż do ukończenia obecnej umowy? Jeżeli tak to jaki telefon polecacie na zamienny? koniecznie Touchscreen, duży monitor, najlepiej WiFi ew. GPS i duża pamięć. Z tego co widze Era a oferte na IPhona i Era Touch G2 z Androidem. Co polecacie?

Pozdrowienia co do IPhona

http://www.era.pl/pl/indywidualni/telef … 3gs/taryfy

Co do Era G2 też:

http://www.era.pl/pl/indywidualni/telefony/erag2/taryfy

Aneks do umowy możesz podpisać dopiero 3 miesiące przed końcem umowy,więc musisz poczekać do lutego.Co do telefonu to mogę ci polecić Era Touch G2, ale to nie będzie tak drobna opłata za telefon.Licz się z tym że za ten telefon będziesz musiał zapłacić ponad 1000zł przy tej kwocie abonamentu.W tej chwili ten telefon kosztuje ponad 1600zł.

więc nie da się wcześniej tej umowy usunąć? Jaki jest koszt aneksu? Co do Era to wykluczone jest żeby tyle za niego zapłacić… nie ma czegos tańszego?

Ja też mam abonament w Erze i nigdy nie biorę telefonu przy przedłużaniu umowy gdyż się nie opłaca.Za każdym razem życzą sobie tyle za telefon jakbym go sobie kupił w sklepie,tylko jest to rozłożone na raty(większy abonament niż gdy bym przedłużał umowę bez telefonu)plus wpłata za telefon w dniu przedłużania.

A musi być era?

  1. http://web.playmobile.pl/pl/telefony/no … index.html

  2. http://web.playmobile.pl/pl/telefony/no … index.html

Nokia 5530 ma wi-fi, ale o tym nie piszą. Wiem bo mam w abo za 65 z czego płace 50 i 15 zł gratis przez 2 lata.

Kup nowy sprzet w sklepie w kazdym momencie jaki bedzie Ci wygodny, a na przedluzenie umowy wez sam abonament - z automatu dostajesz 50% rabatu jak bedzie bez telefonu, sam ostatni tak przedluzalem, z ta roznica ze ja nie katuje telefonow przez dwa i wiecej lat :lol:

@up ale wtedy muszę zapłacić normalnie za telefon- na abonamencie dostaję go za 1zł albo nieraz 50, 100, różnie ale wiele taniej.

Play odpada-są drogie rozmowy do innych sieci-najlepiej by było coś z ery albo simplusa.

Sorry ale z Play do innych jest tanio - natomiast z innych do Play jest drożej i jeszcze mają zawsze jakąś ciekawą promocję nie tak jak inni

http://web.playmobile.pl/pl/play-abonam … index.html

@up: ok-ale inni też musza ieć do mnie tanie rozmowy i play odpada.

Teoretycznie masz racje - roznice w cenie promocyjnej oddasz wraz z placeniem abonamentu

dokładnie, ale oprócz tego mam SMSy, i minuty…