Przedłużenie umowy abonenckiej w Erze/Jaki telefon?


(Dawiddek55) #1

Witam!

1,5 roku temu wziąłem K770 w Erze na abonament umowa na 2 ata (płace 45zł)-obecnie zostało ponad 4 miesiące do końca umowy (zaraz na początku kewietnia się kończy) a telefon jest kompletnie zużyty-nie czyta SIM, Memki, stary, słabe funkcje i pozdzierane klawisze. Czy mógłbym już teraz przedłużyć umowę o kolejne 2 lata a co za tym idzie wziąć nowy telefon w tej samej taryfie za drobną opłatą? Chodzi mi o to czy teraz w tym momencie mogę wziąć nowy fon czy muszę czekać aż do ukończenia obecnej umowy? Jeżeli tak to jaki telefon polecacie na zamienny? koniecznie Touchscreen, duży monitor, najlepiej WiFi ew. GPS i duża pamięć. Z tego co widze Era a oferte na IPhona i Era Touch G2 z Androidem. Co polecacie?


(Erufenrito) #2

Pozdrowienia co do IPhona

http://www.era.pl/pl/indywidualni/telef ... 3gs/taryfy

Co do Era G2 też:

http://www.era.pl/pl/indywidualni/telefony/erag2/taryfy


(Marius142) #3

Aneks do umowy możesz podpisać dopiero 3 miesiące przed końcem umowy,więc musisz poczekać do lutego.Co do telefonu to mogę ci polecić Era Touch G2, ale to nie będzie tak drobna opłata za telefon.Licz się z tym że za ten telefon będziesz musiał zapłacić ponad 1000zł przy tej kwocie abonamentu.W tej chwili ten telefon kosztuje ponad 1600zł.


(Dawiddek55) #4

więc nie da się wcześniej tej umowy usunąć? Jaki jest koszt aneksu? Co do Era to wykluczone jest żeby tyle za niego zapłacić.... nie ma czegos tańszego?


(Marius142) #5

Ja też mam abonament w Erze i nigdy nie biorę telefonu przy przedłużaniu umowy gdyż się nie opłaca.Za każdym razem życzą sobie tyle za telefon jakbym go sobie kupił w sklepie,tylko jest to rozłożone na raty(większy abonament niż gdy bym przedłużał umowę bez telefonu)plus wpłata za telefon w dniu przedłużania.


(barabasz606) #6

A musi być era?

1) http://web.playmobile.pl/pl/telefony/no ... index.html

2) http://web.playmobile.pl/pl/telefony/no ... index.html

Nokia 5530 ma wi-fi, ale o tym nie piszą. Wiem bo mam w abo za 65 z czego płace 50 i 15 zł gratis przez 2 lata.


(olmeca) #7

Kup nowy sprzet w sklepie w kazdym momencie jaki bedzie Ci wygodny, a na przedluzenie umowy wez sam abonament - z automatu dostajesz 50% rabatu jak bedzie bez telefonu, sam ostatni tak przedluzalem, z ta roznica ze ja nie katuje telefonow przez dwa i wiecej lat :lol:


(Dawiddek55) #8

@up ale wtedy muszę zapłacić normalnie za telefon- na abonamencie dostaję go za 1zł albo nieraz 50, 100, różnie ale wiele taniej.

Play odpada-są drogie rozmowy do innych sieci-najlepiej by było coś z ery albo simplusa.


(Erufenrito) #9

Sorry ale z Play do innych jest tanio - natomiast z innych do Play jest drożej i jeszcze mają zawsze jakąś ciekawą promocję nie tak jak inni

http://web.playmobile.pl/pl/play-abonam ... index.html


(Dawiddek55) #10

@up: ok-ale inni też musza ieć do mnie tanie rozmowy i play odpada.


(olmeca) #11

Teoretycznie masz racje - roznice w cenie promocyjnej oddasz wraz z placeniem abonamentu


(Dawiddek55) #12

dokładnie, ale oprócz tego mam SMSy, i minuty.....