Przedłużenie umowy na nesotradę i gratisy

Muszę do 3-ch dni przedłużyć umowę na neostradę i chcę dokonać tego przez internet. W związku z tym mam kilka pytań. Widzę że mam do wyboru jako “gratisy” albo drukarkę HP F2280 All-in-One lub dwie kamery Microsoft. Patrząc na ceny po Allegro :lol: bardziej opłaca się brać drukarkę :smiley: . No i teraz pytanie dla osób które też stanęły przed takim wyborem. Czy nie ma tutaj żadnych kruczków. Wybierając drukarkę dostaję ją za darmo? Mogę ją za raz sprzedać? Płacę tylko sam abonament nie doliczają dodatkowo pieniędzy za drukarkę?

Nic nie doliczają (już mają to wkalkulowane w abonament). Ja przedłużałem abonament w marcu tego roku i dostałem mp3 Creativ’a. Abonament płacę taki jak na umowie, a mp3 gra wspaniale.

A nie jest dostepny raczej odtwarzacz mp3 ZEN Stone lub 2 kamery internetowe?? bo przedluzalem miesiac temu i to wlasnie bylo. wybralem mp3. Tylko jak wyslesz zamowienie przez internet to zadzwon na 9393 i powiedz ze to zrobiles, oni sprawdza cos tam itp itd :smiley: na drugi dzien bedziesz mial kuriera w domu.