Przedłużenie umowy (Neostrada)

Za 1.5 miesiąca kończy mi się umowa z TP na Neo i przed wczoraj zamówiłem za pośrednictwem ich strony przedłużenie umowy. Dziś zadzwoniła babka z Netii z ofertą na internet+ telefon na której w ciągu 2 lat zaoszczędzę około tysiąca złotych(sprawdziłem na stronie i faktycznie mają takie cuś:P).

I teraz pytanie czy jeśli zamówiłem przedłużenie umowy, a jeszcze jej nie podpisałem tj. kurier nie przywiózł umowy, to czy mogę z tego zrezygnować ( po prostu nie podpisując tego aneksu I ODSYŁAJĄC KURIERA Z POWROTEM).

Jak długo może trwać przejście z telefonem i internetem z TP SA do Netii ( nie chciałbym zostać powiedzmy miesiąc bez internetu).

Z góry dziękują za odpowiedzi.

oczywiście miesiąc przed końcem piszemy rezygnację , tylko przejrzyj warunki Netii przez cały okres umowy i TP a nie sugeruj się pierwszymi miesiącami i dopiero wtedy zdecyduj bo przez telefon obiecywane są złote Góry , najlepiej przeczytać warunki samemu.

Możesz zadzwonić i zrezygnować z tego co zamówiłeś. To też jest sprzedaż na odległość i masz do tego prawo (10 dni od zamówienia/zakupu)

Jak pamiętam to tak do 10 dni możesz zrezygnować, ale czy to nie będzie tylko przy zakładaniu nowej umowy?? a przedłużających już nie??

Ale co mnie bardziej ciekawi jak ci to wyszło ze w Netii zaoszczędzisz jaz 1000zł?? :smiley:

Nie było mnie jakiś czas, ale już piszę.

Biorąc telefon + internet w Netii przez pół roku za jedno i drugie płacimy po 1 zł + vat :smiley:

Oczywiście to ile zaoszczędzisz zależy od opcji jaką wybierasz.

No fakt Te 6 miesięcy po 1zł koszące jest :smiley: Jeśli ktoś podpisuje umowę na 2 lata

Ale na tej stronie Neti trudno się dopatrzeć szczegółów, jakie sa koszty połączenie w telefonie, w necie jaki transfer upload??(pewnie 256)

Strasznie to denerwujące jest jak się potencjalnemu klientowi utrudnia odszukanie szczegółowych informacji o promocji. Kiedyś pamiętam te 4Mbps nie było wcale takie atrakcyjne.

Już po sprawie, przedłużyłem umowę na Neostradę i odebrałem DVD w prezencie.

Może za dwa lata skuszę się na coś innego.

Ceny telefonu masz tutaj:

http://www.netia.pl/files/dom/uslugi/ce … fon_50.pdf

Upload można znaleźć w cenniku bezpromocyjnym:

http://www.netia.pl/files/dom/uslugi/ce … 08.09…pdf

Zobacz też ofertę Multimo, mają nieco inne warunki (np. umowa w cenie 2-letniej w Netii jest na jeden rok, ale z drugiej strony nie można zrezygnować z faktury elektronicznej zamiast papierowej):

www.multimo.pl