Przedłużenie umowy - Orange

Witam,

Czy ktoś z Was nie dawno może przedłużał umowę na abonament bądź zamierza ?

Chciał bym zapytać co ciekawego Orange oferuje :slight_smile:

Sam nie mogę zapytać o to jeszcze gdyż umowę mam do marca :slight_smile:

pzdr!

Wejdź na orange.pl i tam popatrz może coś będzie pisać

jak bedzie CI sie konczyc umowa to sami do CIebie zadzwonią z propozycją. nie pękaj

Gdyby było to takie łatwe to bym nie pytał tutaj :slight_smile:

A czy ja napisałem że pękam czy boje się? :slight_smile: Po prostu jestem ciekaw jak ta sieć postępuje z klientami chcącymi przedłużyć umowę…

Jedyne co to zwracaj uwagę na słowa “do wszystkich” jeżeli będą Ci proponowali ofertę. W Orange “do wszystkich” znaczy że do Orange:D Sporo ludzi się na to nabiera:D

sam tez przedluzam nie bede zakladal nowego tematu spytam sie tu jaki mi telefon polecacie w MIXie za 75 zł ( nie kupuje w orange.pl ) interesują mnie tylko te do 100zł

Ostatnio Orange ustami Pani rzecznik stwierdził, że beda bardzie dbać o stałych klientów.

TUTAJ możesz zorientować się co dostają w przedłużeniu klienci tej sieci.

Taaaa bardziej dbać o stałych klientów. Jednym z elementów tego np było ostatnio wyłączenie rabatów na telefon dla klientów biznesowych?? W ogóle cala propozycja ostatnio kuleje:/ Pozdrawiam

Aha, czyli jesteś twardy, to dobrze - jak zadzwonią, to pogadaj, wykaż zainteresowanie, ale na koncu powiedz ze jednak nie, ze to nieciekawa ofera… za jakichś czas zadzwonią ponownie, z dużo ciekawszymi rzezami do przekazania i zaoferowania… a jak byś ich znowu przetrzymał (tylko to już zazwyczaj jest w okresie kiedy całkowicie wygaśnie stara umowa) - to zadzwoń i powiedz że chcesz zrezygnować… wtedy oferta jest super.

Do mnie jak zadzwonili pierwszy raz to mieli telefon X za 399… po niecałych 4 miesiącach wziąłem od nich ten telefon za 1 zeta.

Heh tak samo chce zrobić :stuck_out_tongue: A ile wcześniej do Ciebie dzwonili ?

Dzwonili 2 razy… na 2 miesiące przed końcem chyba i na miesiąc jak pamiętam, za pierwszym razem chcieli mnie naciągnąć na minuty i takie tam ściemy, żadnej normalnej oferty telefonu, za drugim razem nie było lepiej, ale telefony tańsze… na kilkanaście dni przed końcem poszedłem do saloni i powiedziałem że skoro nie mają damnie żadnej sensownej oferty to na jakich zasadach wypowiedzenie mi działa… pan mi wyjaśnił co i jak i podziękowałem… po kilkunastu dniach poszedłem do innego salonu i zacząłem gadkę od formularza na wypowiedzenie umowy gdyż nie ma dla mnie jako byłego/obecnego klienta dobrej oferty a u konkurencji sa aparaty od 1pln itp… i nagle oferta była wporzo naprawdę…

No to zrobię podobnie :stuck_out_tongue: