Przedłużenie umowy w erze

Witam. Posiadam telefon w erze.

4 lata temu wziąłem abonament za 30 zł w którym było 40 minut.

Po 2 latach przedłużyłem umowę i nie wziąłem telefonu i dostałem kolejne 40 minut za tą samą cenę abonamentu.

Teraz wchodzę na stronę i loguję się do swojego panelu i mam tam informacje ze mogę zmienić telefon.

Jeżeli zmienię telefon będę miał w abonamencie za te swoje 30zł 70 minut a teraz mam ich 80 za tą samą kwotę.

Zastanawia mnie czy biorą pod uwagę to, że jestem już z nimi 4 a nie dwa lata. Jeżeli tak to trochę sobie ze mną lecą.

Jest tak jak zrozumiałem? Jeżeli wezmę telefon to będę miał 10 minut mniej?

Nie opłaca się już brać telefonu przy przedłużaniu umowy.Ja kilka miesięcy temu też przedłużałem umowę w erze i miałem tako samo sytuacje.Wybrałem ofertę bez telefonu i mam 120 min. za 30 zł.jakbym wybrał ofertę z telefonem to bym miał 120min. za 45zł. i jeszcze bym musiał kupę kasy zapłacić za telefon.

Tylko teraz mam 80 minut wymienne na 360 smsów a po wybraniu taryfy 120 minut też miałbym 360 smsów bo teraz 1min = 3 sms a nie 1min = 4sms jak kiedyś.

Ja dzwonię bardzo mało więc taka zmiana nie daje mi nic ;/

Chyba trzeba będzie zmienić operatora ;/

Tak niestety jest, że dziś lepsze oferty mają ludzie “wprost z ulicy” niż abonent.

Po wielu latach doszło do tego, że z Ery przeszedłem do Play’a i jestem z pewnością bardziej zadowolony z tego co mam u nich niż co mogłem mieć.

A jeszcze jedno, gdy wyślesz rezygnację i gdy spełniasz warunki ważnego klienta to zadzwonią do Ciebie z biura podtrzymywania czy jakoś tak, oni mogą więcej niż zwykły konsultant czy ktokolwiek inny może Cię jakoś zatrzymają, ze mną im nie poszło.