Przedłużenie umowy w erze

Czy jest możliwe przedłużenie umowy w erze z nowym telefonem miesiąc,dwa miesiące przed końcem starej umowy?

Jeżeli wybiorę ofertę z nowym telefonem to stary telefon zostaje?

Można nowy telefon sprzedać lub przejść na np play fresh a tym starym dalej dzwonić jako na abonament?

Tak.

tylko ten nowy będzie miał sim locka na erę, więc pewnie Cie sporo wyjdzie zdjęcie go, jeśli to jakiś nowszy model telefonu.

Era zniosła już simlocki w nowych telefonach, zatem simlocka nie będzie…

Powodzenia w negocjowaniu dobrej ceny na telefon…

http://www.telepolis.pl/news.php?id=15072

W erze:

abonament 45zł-120minut do wszystkich sieci-nowy telefon np SE K770i za 1zł

W play:

abonament 50zł-170minut do wszystkich sieci-Nokia N73me za 49zł

Na to wychodzi,że lepiej skończyć umowę z erą i wziąć w sieci play tą nokię-czy jakiś lepszy telefon w podobnej cenie da radę?

Ten telefon z ery jak nie przedłuży się umowy można na play fresh przerobić?

Nie wiem czy ma simlocka(2lata temu może były;/)

Era zniosła simlocki miesiąc temu, czyli stary telefon go ma.

z tymi cenami telefonów to jakiś koszar jest! !!

?

towerone chudziło mi o klientów, Faktycznie robisz z igły widły… nie ma to jak sobie posta nabić…

W tym dziale posty się nie nabijają.

@ Tiger1012

Jeśli nie straszne tobie usmyczenie się na 2 lata tylko po to by dostać nieco taniej telefon, to ta oferta Playa nie wyglada najgorzej. W ciągu 2 lat obowiazywania umowy zaoszczędzasz jakieś 200-300zł biorąc tą N73.

Sam jednak sobie odpowiedź czy warto… 2 lata to szmat czasu a czas to pieniądź, wiele się w życiu zmienia i już za rok możesz narzekac ile to jeszcze musiasz męczyć się w Playu a chciałbyś już coś innego.

z tego co słyszałem play jest najlepszy… Nie ma co porównywać GO do orange… Bo orange traktuje strych klientów jak nowych… I ceny telefonów za przedłożenie umowy są ŚMIESZNE! (drogie :lol: )

Może też przedłużyć umowę w erze

24miesiące-45zł i telefon za 1zł np K770i

Ewentualnie K770i sprzedać i kupić N73me na kartę

Co o tym myślicie?

A jaki to będzie miało sens? Będziesz musiał opłacać abonament i utrzymywać prepaid.

24 miesiące w telefonii GSM, to przepaść. Ja bym żadnym abonamentem się wiązał. Ceny połączeń w prepaidach są na tyle niskie, że nie ma co się zastanawiać. Doładowując raz na trzy miesiące, kartą za 50zł, masz ponad 170 minut do wszystkich sieci, prawie godzina rozmów miesięcznie za niespełna 17zł. A co masz w tym abonamencie za 45zł?

A z tych telefonów:

LG KU990 viewty

Nokia E51-czy gry i przeglądanie internetu będzie wygodne na ekranie tej wielkości?

SE C702

SE K770i

Dodane 12.06.2009 (Pt) 12:56

Czy jest możliwe przedłużenie umowy w erze z nowym telefonem miesiąc,dwa miesiące przed końcem starej umowy?

Można?

Ja wybrałbym E51, niewątpliwie ma największe możliwości spośród przedstawionych. Co do wygody przeglądania w nim internetu, to rewelacji nie będzie, ale można się przyzwyczaić.

Tak, jest to możliwe.

A N73me czy E51?

-Przeglądanie internetu,gry,aparat

Jak naliczają się te punkty w erze?

Za które można obniżyć cenę telefonu?