Przedłużenie umowy w Heyah - dużo taniej niż przy nowej?

Od razu mówię, że właściciel numeru, który może wszelkie dyspozycje z nim związane wydawać, jest dla mnie w tej chwili nieosiągalny, dlatego wstępnie skreślam perspektywę skontaktowania się z Heyah w tej sprawie.

Nie liczę też na dokładne kwoty, ale raczej czekam na relacje forumowiczów, którzy w ostatnim czasie dokonali przedłużenia umowy u tego operatora z kupnem nowego telefonu.

Pytanie jest krótkie: mam umowę na mix od czerwca 2009. 30zł, 36 miesięcy, a więc lada chwila się kończy i przydałoby się umowę przedłużyć. Interesuje mnie niejaki Sony Ericsson Live with Walkman. W sklepie internetowym Heyah w tej ofercie kosztuje on 299 złotych, ale, jak wiadomo, jest to oferta dla nowych użytkowników. Liczę na upust ze względu na porządny staż, wszleako przedłużanie kontraktu przynosi operatorowi więcej korzyści niż podpisywanie świeżego. Pytam więc, jak wiele - na oko - mogliby mi za ten telefon zaśpiewać w tej sytuacji? Ktoś z was przedłużał ostatnio umowę z Heyah? Różnica w cenie była duża względem kwot podanych w sklepie?