Przedłużenie umowy w MixPlus

(Mercolini) #1

Witajcie mam pytanie do Was. Jest taka sytuacja brat dwa 2 lata temu wziął dla mnie w mixplusie (kiedy miał umowę o pracę, ale na dzień dzisiejszy już nie ma ) telefon i właśnie kończy się ta umowa, ponieważ nie raz zasilałem kilka razy więcej niż powinienem. Do czego zmierzam brat na dzień dzisiejszy nie pracuje i jest zarejestrowany jako bezrobotny... A mi pozostało kilka zasileń. Chciałem zapytać jeśli skończą się wszystkie zasilenia, to czy brat będzie mógł przedłużyć umowę o następne 36 zasileń bez pokazywania dokumentów, że jest gdzieś zarejestrowany w pracy. Czy jednak jest taki mus, że musi pokazywać, że dalej pracuje? Dlatego Was pytam.

(pakierhakierxd) #2

Pewnie nic nie będzie musiał tak ja myślę

przez telefon,internet kiedy przyjeżdża kurier pewnie tylko dowód osobisty tylko poprosi dla sprawdzenia:P

najlepiej to spytać się w plusie

(Maciejboss) #3

do mixa chyba nawet nie trzeba miec zaświadczenia o zatrudnieniu,tylko zaświadczenie o stanie zameldowania z urzędu miasta,chyba że coś się zmieniło

(antiferno) #4

Trzeba mieć jakieś potwierdzenie że pracujesz wiem bo wlasnie mam zamiar brać

(adpawl) #5

Swoją umowę przedłużałem już trzy razy i poza dowodem osobistym nigdy nie wołali o inne papiery.

(Mercolini) #6

Czyli to wszystko czego chciałem się dowiedzieć. Dziękuje wszystkim za informacje i życzę miłego dnia.