Przedłużenie umowy w MixPlus

Witajcie mam pytanie do Was. Jest taka sytuacja brat dwa 2 lata temu wziął dla mnie w mixplusie (kiedy miał umowę o pracę, ale na dzień dzisiejszy już nie ma ) telefon i właśnie kończy się ta umowa, ponieważ nie raz zasilałem kilka razy więcej niż powinienem. Do czego zmierzam brat na dzień dzisiejszy nie pracuje i jest zarejestrowany jako bezrobotny… A mi pozostało kilka zasileń. Chciałem zapytać jeśli skończą się wszystkie zasilenia, to czy brat będzie mógł przedłużyć umowę o następne 36 zasileń bez pokazywania dokumentów, że jest gdzieś zarejestrowany w pracy. Czy jednak jest taki mus, że musi pokazywać, że dalej pracuje? Dlatego Was pytam.

Pewnie nic nie będzie musiał tak ja myślę

przez telefon,internet kiedy przyjeżdża kurier pewnie tylko dowód osobisty tylko poprosi dla sprawdzenia:P

najlepiej to spytać się w plusie

do mixa chyba nawet nie trzeba miec zaświadczenia o zatrudnieniu,tylko zaświadczenie o stanie zameldowania z urzędu miasta,chyba że coś się zmieniło

Trzeba mieć jakieś potwierdzenie że pracujesz wiem bo wlasnie mam zamiar brać

Swoją umowę przedłużałem już trzy razy i poza dowodem osobistym nigdy nie wołali o inne papiery.

Czyli to wszystko czego chciałem się dowiedzieć. Dziękuje wszystkim za informacje i życzę miłego dnia.