Przedłużenie umowy w Netia

Witam !

Mam mały problem, otóż zadzwonił dziś do mnie konsultant Netii i poinformował mnie ze 10 października kończy mi się z nimi umowa. Teraz mam Internet 1Mb/s za 59,99, a koleś z Netii powiedział, że jak przedłużę umowę to będę miał do 6Mb/s za taką samą cenę + 2 miesiące za 1zł - cytat.

I tutaj jest moja prośba : Może mi ktoś doradzić co zrobić ? Dla mnie ta oferta jest interesująca, ale potrzebuję pomocy fachowca w tej dziedzinie.

PS : Da się wyłączyć tą usługę bezpieczny Internet ?

PS 2 : Konsultant drugi raz zadzwoni do mnie w poniedziałek, tak się z nim umówiłem.

Miałem podobny przypadek,z tą różnicą że ja miałem 2mb za 59 a teraz 6 mb za tyle samo.Możesz śmiało brać.

2.Musisz się zalogować na stronie netii i tam wyłączyć tą usługę.Login to będzie nr konta abonenta (znajdziesz na fakturze) a hasło to kod pin jaki podajesz dzwoniąc do nich.

Jeśli nie masz lepszych ofert od innych dostawców i nie miałeś z nimi żadnych problemów to bierz śmiało :wink:

“Bezpieczny Internet” możesz wyłączyć przez infolinię lub netiaonline.pl

Nie warto, bierz upc lub vectre

W vectrze na 3 lata masz teraz za tą samą cenę 24mbps :slight_smile:

odświeżam temat …

Witam, czy ktoś ostatnio przedłużał umowę z Netią ???

Dziś miałem telefon z Netii i propozycję przedłużenia umowy:

  1. Prędkość do 20Mb/s za 59zł + 1 miesiąc za 1zł + Netia Spot (umowa 24 miesiące)

  2. Prędkość do 20Mb/s za 59zł + 2 miesiące za 1zł (umowa 24 miesiące)

Nowy Klient : Prędkość do 20Mb/s + 3 miesiące za 1zł + Netia Spot (umowa 24 miesiące)

Miła pani powiedziała że jak będę na umowie na czas nieokreślonym to nie gwarantuje mi że będę płacił tyle co teraz czyli 49.40zł za 8Mb/s że mogę płacić więcej !!

czy to możliwe ???

również pytałem się że jak bym wypowiedział umowę i zawarł od nowa jako nowy klient to powiedziała że bym musiał aktywacje zapłacić teraz jest 29zł w promocji oraz musiałbym jakiś czas czekać by znów mnie podłączono i zaakceptowano jako nowy klient.

No niestety tak jest, umowa na czas nieokreślony nie ma takiej samej ceny jak promocja. Bowiem chodzi o to, że możesz od nich odejść kiedy chcesz.

Co do prędkości. Lipa z tym do :slight_smile: Ogólnie jeśli wyciągniesz tyle najgorzej nie ma. Ale i tak vectra ma taniej :slight_smile: upc ma od 30 (z tego co na stronie widzę), więc wyjdzie cie jeszcze drożej. W ofercie na 2 lata miałbyś właśnie te 49zł/msc (+ założenie 50), na 3 miałbyś 41zł. OC nie płacisz za żadne utrzymanie linii jak to w wypadku tp.

Tylko że ja nie mam Vectry ani UPC - brak dostępu , mam tylko wybór Netia (linia miedź) oraz Tp