Przedłużenie umowy w Orange przez inną osobę?

Witam

Jak wygląda sprawa z przedłużeniem umowy w Orange przez inną osobę?

Umowa była zawarta przez inną osobę z rodziny.Teraz ta umowa się kończy i co chwila konsultanci wydzwaniają do mnie ze swoimi „super” ofertami.Jako ,że szkoda mi obecnego numeru postanowiłem, że chce przedłużyć umowe .

Osoba na, którą jest umowa ma znajomą, która pracuje w Orange .Znajoma ta powiedziała ,że może zrobić upoważnienie(nie wiem jak to konkretnie nazwała) wprowadzając moje dane do systemu.Wtedy ja będę mógł bez problemu sam przedłużyc umowe.

Dzisiaj dowiedziałem się, że wszystko jest już załatwione no i w sumie fajnie, ale nasuwają mi się wątpliwości.Przegladając strone Orange wyczytałem ,że w przypadku podpisywania umowy przez inne osoby wymagane jest upowaznienie notarialne.

Przeszukując rożne fora zgłupiałem jeszcze bardziej.Raz potrzeba tego upoważnienia notarialnego, raz w ogóle się nie da w ten sposób tego zrobić.Każdy pisze co innego ,jak to w końcu jest?może ktoś był w takiej sytuacji?

Znajoma pewnie wpisała że upoważnienie widziałą i tyle ;D Poco to się martwić za wczasu, ludzie różnie piszą bo pewnie raz się da raz nie zależy na kogo się trafi :slight_smile:

Konsultanci, mają sraczkę zawsze, bo prowizje mają od podpisanych umów.

Możesz przecież zachować obecny numer i bezpłatnie przenieść do dowolnego opertora, każda firma formalności zrobi za Ciebie.

Rodzine i wszystkich znajomych mam w tej sieci, wiec nie bede zmienial operatora.

Chce przedłużyć przez internet i wlaśnie po to sie martwie.Jak przyjedzie kurier nie chce, zeby sie raptem okazało ,że sie nie da.

http://www.orange.pl/zm_abon_B2c.phtml

Zadałem konkretne pytanie w ,ktorym pytam o podpisanie umowy przez inną osobę.O cesji to ja bardzo dobrze wiem.

Ta osoba przebywa teraz za granicą i nie ma takiej możliwości.

Czyli te wersję trzeba uznać za ostateczną. A co na to pytanie

mówi BOK?