Przedłużenie umowy w Plusie

Witam, Oferta utrzymaniowa w plusie jest po prostu do bani, tak patrze to nowi abonenci mają lepsze warunki niz ja. Wszyscy operatorzy zawsze robią w jajo ??

Nie widzę żadnego problemu, jeżeli wywiązałeś się z umowy to jej nie przedłużasz a podpisujesz nową umowe numer możesz zachować dotychczasowy a tylko telefon dostaniesz nowy i nowe warunki te lepsze.

Złączono Posta : 13.03.2007 (Wto) 22:49

I dlatego ja zawsze kożystam tylko z opcji prepaid

Mało tego. Opłaty za połączenia w systemie abonamentowym są wyższe niż np. w Sami Swoi. Kompletna paranoja

Dlatego po dwóch latach obecności w Plusie daję sobie spokój z abonamentem w tej sieci. Szkoda kasy…

tak jest w każdej sieci. wiem bo mój ojciec ma kilka abonamentów na firme i zawsze bardziej opłaca się brać od nowa niż przedłużać

Bierz Simplusa, ma teraz dużo promocji, zawsze możesz brać Mixa ale to dla mnie ■■■■ (sam mam) ale jest promocja 3 głowy gratis i darmowy numer z plusa :slight_smile:

Możesz napisać jaki miałeś plan i co Tobie zaoferowano?

Cóż…Ja polecam na sieci era nawet dobre promocje i niski abonament…co nie mogę powiedzieć o plus gsm.

szkoda sie denerwować takimi postami , np nokia 6680 sieć era cena noki 800zł umowa na 3 lata abonament przez pierwsze 9 miesięcy po około 40zł pozostały okres umowy 120zł bardzo “korzystna” oferta nie< natomiast ta sama nokia sieć plusgsm umowa 2 lata cena tela 500zł abonament przez cały okres umowy 25zł . Są to 2 porównania najtanszych ofert na ten model telefonu z najmniejszym abonamentem. a z innej beczki ,wystarczy wejśc do jakiegoś hipermarketu gdzie obok siebie prosperują trzy sieci, orange, plusgsm i era , w plusie i w orange zawsze jest po kilkoro klientów w era to tylko czasem sie jakiś klient pojawi , o czymś to chyba również świadczy, a tak pozatym to reklama w tv też swoje robi i chyba plusgsm w tym są najlepsi , już od dawana ci sami “aktorzy” zawsze coś ciekawego wymyślą i niby wszysko na poważnie a jednak humorystycznie.

Bo ja wiem? Z tym akurat bym się nie zgodził. Tak się skłąda, że jestem w trakcie szukania nowej oferty i w moim odczuciu wszystkie salony są tak samo obegane z lekkim wskazaniem na ERĘ i Orange.

Sam zresztą myślę o przejściu z Orange do ERY bo ten drugi operator defaultowo daje mi to co Orange nie chce mi dać w ofercie przedłużeniowej (to co proponują delikatnie nazwę po imieniu: “żarty” :x ).

Wracając do tematu - autor powienien napisac co PLUS mu oferował i dlaczego uważa iż to za mało :slight_smile: Tak, to możemy sobie psioczyć i licytować się, który OP jest najbardziej skąpy a przecież nie o to chodzi.