Przedluzenie umowy z era - kiedy?

Tak jak w temacie . Kiedy przed zakonczeniem umowy mozna ja przedluzyc ? , slyszalem ze nawet 3 miesiace wczesniej jest to mozliwe .

na 3 albo na 1 miesiac przed zakonczeniem, nie pamietam dokladnie juz

w kazdym razie na pewno ktos z ery zadzwoni do ciebie i przedstawi ci oferte

3 miesiące przed zakończeniem umowy będziesz miał juz gotową ofertę, zadzwońsobie do boa era i się zapytaj…napewno juz coś bedzie.

Ja byłem miesiąc przed i tez było dobrze. Telefonów za bardzo nie mieli do wyboru, ale zdecydowałem sie na Nokie E51 mimo że posiadam n73. To byl chyba najlepszy telefon jaki był obecnie na stanie. W mojej tarfie zapłaciłem za niego 49 zeta

Jeżeli nie składasz wypowiedzenia umowa jest przedłużana na czas nie określony.Jeżeli składasz wypowiedzenie to na miesiąc przed zakończeniem umowy.

zaklik ,

wszystko zależy od operatora.

Ja w Orange miałem możliwość przedłużenia umowy na 5 miesięcy przed zakończeniem umowy.

Standardowo jest to ok. 3 miesiące przed zakończeniem umowy.

Dobrze słyszałeś. Tak jak już ktoś wspomniał w Erze powienienes mieć już ofertę na 3 m-ce przed zakonczeniem umowy.

Czasam operator dzwoni nieco wcześniej z propozycją jeśli akurat ma w tym jakiś interes (np nałapać ludzików na jakąś niby-promocję, nową ofertę itd.)

Dzieki za odpowiedzi , zobaczymy co powiedza 8) .