Przedłużenie umowy z Neostradą przez internet

(Mister1294) #1

Witam.

Kończy mi się umowa z neostradą.

Wiem, że można przedłużyć ja przez internet.

I tu pada moje pytanie: Czy będzie to trwało dłużej?

Jeśli tak to ile?

Acha i jeśli pójdę do salonu i przedłużę umowę normalnie to kiedy wzrośnie prędkość łącza?

Pozdrawiam

(Marpc) #2

Witam. Jeśli nie będziesz się do nich zgłaszał oni traktują to jako przedłużenie umowy, ale nie wiem jak to jest z ustaleniem wtedy np. jaka będzie wysorkość rachunku, czy szybkość internetu. Jeśli ta informacja Tobie się zbytnio nie przydała zadzwoń pod: 9393 tam dowiesz sie wsyzstkiego. Miła Pani odpowie na Twoje pytanie nawet z najdrobniejszymi szczegółami :P. Pozdrawiam

(Mister1294) #3

A co z livebox?

jeśli mam modem sagema teraz to mogę go wziąć? co on da?

(Krzysiek21) #4

Ja bym jednak wybrał sie do Telepunktu,przedłuża sie odrazu a i pewniejsze bo przez internet z tego co wiem to róznie bywało.

Co do prędkosci to pewnien nie jestem ale chyba do 7 lub 14 dni.

Sagem jest twój.Co do Liveboxa to możesz go chyba wziąsc.

(Maxibaca) #5

Z tego co wiem też przedłużałem neo trwa to dłużej ale czasami są jakieś promocje dodatkowe np miesiąc za zeta plus pozostałe promocje

(Mister1294) #6

a to dużo daje?

(Krzysiek21) #7

Tyle że kabelka w domu nie będziesz miał od Liveboxa do gnizdka tel..Czyli bez przewodowo.Ale zastanów się bo nie zachwalają go,a chyba trzeba dalej płacic za dzierżawę 10 zl.

(Jedrek3) #8

Umowy przez internet nie da się przedłużyć. Niedawno musiałem przedłużyć umowę na internet. Poszedłem do salonu TP. W końcu rozmowa doszła do punktów NeoBonus i pani mnie uświadomiła, że umowy nie da się przedłużyć przez internet :x .Wytłumaczenie było mniej więcej takie "Bo dzieci mogą sobie same przedłużać w taki sposób." Pani jeszcze powiedziała, że wiedzą o tym ale nic z tym nie zrobią i zawsze będzie wyskakiwał błąd przy przedłużaniu umowy przez internet.

(Mister1294) #9

10zł? miesięcznie? no to na pewno nie. acha a jaką prędkość byście polecili? teraz płace 76 zł za 256 no to jaka większa prędkość w granicach tej ceny?

(Krzysiek21) #10

Za takie pieniądze a i nawet mniejsze będziesz miał min. 0.5 mbit czyli 512 kb/s alebo i wyższa 1 mega.Popatrz na strone tp.

Masz linki,popatrz np. na promocje mała cena za 1 megabit przy umowie na 36 miesiecy cena przez pierwsze trzy miesiace korzystania wynosi 14.90 zł.a po trzech miesiacach jak chcesz miec na 3 lata umowe płacic przez 33 miesiace po 54.90.

Zreszta sam poczytaj;

http://www.tp.pl/prt/pl/klienci_ind/int ... ?_p=664172

http://www.tp.pl/prt/pl/klienci_ind/internet/now_prom/

(Mister1294) #11

1 mega to minimum :slight_smile:

Mój kolega ma 1,3 mega tylko nie wiem ile płaci

(Krzysiek21) #12

Z tego co wiem to 1.3 nie ma,albo ma 1 albo 2 mega.

(Mister1294) #13

Byłem dziś w salonie neostrady. Zmnieniłem na 1 mega. Kiedy mogę się spodziewać przyspieszenia prędkości?

(Nethalythic) #14

Zależy od tego jak szybko dotrą do nich papiery i zweryfikują. Z reguły parę dni musisz poczekać, ja czekałem półtora dnia.

(Mister1294) #15

Ja to załatwiałem ok 5 więc myślę że może ok piątku już będzie inna prędkość

:slight_smile:

(Krzysiek21) #16

Powinna bez problemu,abo juz nawet jutro :wink:

to zależne juz od szybkosci obiegu dokemnetów w TP i przede wszystkim od reakcji technika aby na porcie przełaczył na większa prędkosc.

(Mister1294) #17

a słyszałem że za przedłużenie można dostać kasę na zakupy w merlin.pl to prawda? i jak to działa? czy ja mogę?