Przedłużenie umowy z Neostradą przez internet

Witam.

Kończy mi się umowa z neostradą.

Wiem, że można przedłużyć ja przez internet.

I tu pada moje pytanie: Czy będzie to trwało dłużej?

Jeśli tak to ile?

Acha i jeśli pójdę do salonu i przedłużę umowę normalnie to kiedy wzrośnie prędkość łącza?

Pozdrawiam

Witam. Jeśli nie będziesz się do nich zgłaszał oni traktują to jako przedłużenie umowy, ale nie wiem jak to jest z ustaleniem wtedy np. jaka będzie wysorkość rachunku, czy szybkość internetu. Jeśli ta informacja Tobie się zbytnio nie przydała zadzwoń pod: 9393 tam dowiesz sie wsyzstkiego. Miła Pani odpowie na Twoje pytanie nawet z najdrobniejszymi szczegółami :P. Pozdrawiam

A co z livebox?

jeśli mam modem sagema teraz to mogę go wziąć? co on da?

Ja bym jednak wybrał sie do Telepunktu,przedłuża sie odrazu a i pewniejsze bo przez internet z tego co wiem to róznie bywało.

Co do prędkosci to pewnien nie jestem ale chyba do 7 lub 14 dni.

Sagem jest twój.Co do Liveboxa to możesz go chyba wziąsc.

Z tego co wiem też przedłużałem neo trwa to dłużej ale czasami są jakieś promocje dodatkowe np miesiąc za zeta plus pozostałe promocje

a to dużo daje?

Tyle że kabelka w domu nie będziesz miał od Liveboxa do gnizdka tel…Czyli bez przewodowo.Ale zastanów się bo nie zachwalają go,a chyba trzeba dalej płacic za dzierżawę 10 zl.

Umowy przez internet nie da się przedłużyć. Niedawno musiałem przedłużyć umowę na internet. Poszedłem do salonu TP. W końcu rozmowa doszła do punktów NeoBonus i pani mnie uświadomiła, że umowy nie da się przedłużyć przez internet :x .Wytłumaczenie było mniej więcej takie “Bo dzieci mogą sobie same przedłużać w taki sposób.” Pani jeszcze powiedziała, że wiedzą o tym ale nic z tym nie zrobią i zawsze będzie wyskakiwał błąd przy przedłużaniu umowy przez internet.

10zł? miesięcznie? no to na pewno nie. acha a jaką prędkość byście polecili? teraz płace 76 zł za 256 no to jaka większa prędkość w granicach tej ceny?

Za takie pieniądze a i nawet mniejsze będziesz miał min. 0.5 mbit czyli 512 kb/s alebo i wyższa 1 mega.Popatrz na strone tp.

Masz linki,popatrz np. na promocje mała cena za 1 megabit przy umowie na 36 miesiecy cena przez pierwsze trzy miesiace korzystania wynosi 14.90 zł.a po trzech miesiacach jak chcesz miec na 3 lata umowe płacic przez 33 miesiace po 54.90.

Zreszta sam poczytaj;

http://www.tp.pl/prt/pl/klienci_ind/int … ?_p=664172

http://www.tp.pl/prt/pl/klienci_ind/internet/now_prom/

1 mega to minimum :slight_smile:

Mój kolega ma 1,3 mega tylko nie wiem ile płaci

Z tego co wiem to 1.3 nie ma,albo ma 1 albo 2 mega.

Byłem dziś w salonie neostrady. Zmnieniłem na 1 mega. Kiedy mogę się spodziewać przyspieszenia prędkości?

Zależy od tego jak szybko dotrą do nich papiery i zweryfikują. Z reguły parę dni musisz poczekać, ja czekałem półtora dnia.

Ja to załatwiałem ok 5 więc myślę że może ok piątku już będzie inna prędkość

:slight_smile:

Powinna bez problemu,abo juz nawet jutro :wink:

to zależne juz od szybkosci obiegu dokemnetów w TP i przede wszystkim od reakcji technika aby na porcie przełaczył na większa prędkosc.

a słyszałem że za przedłużenie można dostać kasę na zakupy w merlin.pl to prawda? i jak to działa? czy ja mogę?