Przedłużenie umowy z ORANGE?

Hej mam dwa telefony w orange. Abonamenty po 65 zl (50 +15 za darmowy numer) w tym 50 zl wszyscy i na wszystko. Stawki w orange kazdy zna. Mięsięczne zobowiązanie wobec orange wychodzi zawsze koło 150 zl. Płaciłam 150zl przez dwa lata to w cale nie mało. W dodatku sie przejechałam na orange, ponieważ sprzedali mi dwa sagemy myx6-2 za 99 zl każdy. Miały mieć dwa lata gwarancji okazało sie że miały rok(mimo iż wyszła jakiś przepis że mają mieć dwa lata a kupiłam fony przed wejściem tego przepisu więc powiny mięc gware dwuletnią ale nie miały).Jeden sie zepsuł i tyle. Operator obwiniał producenta a producent operatora itd

Teraz kończy mi się umowa orange proponuje mi telefon samsung e-250 i nokia 5200 za 1 zl PO DWÓCH LATACH to troche mało. W dodatku chciałam usługe darmowe wieczory i weekendy jako gratis za staż w orange. Powiedzieli ze dadza mi za 9 zl miesiecznie gdzie w promocji daja nowym abonentom za 15 zl. TO tez mało !!

Stąd moje pytanie czy ktoś otrzymywał lepsze warunki od ORANGE?

Umowa kończy mi sie za miesiąc zastanawiam sie czy zostac przy orange czy przenosic sie ??

Jak myślicie

Powiem tak: 2 lata temu kończyła mi się umowa z ERĄ. Na początku zaproponowali mi warunki gorsze niż nowym abonentom, którzy dopiero podpisywali z nimi umowę. Poczekałem 2 tygodnie, zadzwoniłem i powiedziałem że chcę zerwać umowę właśnie ze względu na warunki jakie mi zaproponowali. Od razu warunki się zmieniły, dostałem dostęp do wszystkich promocji które były dla nowych użytkowników oraz 33% zniżki na abonament oraz telefony, dodatkowo cesja umowy za 1zł (miałem wcześniej telefon zarejestrowany na kogoś innego, a cesja kosztowała 150 zł + VAT). Radzę chwilę poczekać i zadzwonić jeszcze raz. Może w Orange też Ci coś takiego się uda.

Dokładnie tak jest. Jak ja rok temu miałem przedłużyc umowe i chciałem Nokię N70 to sie okazało że nie ma takiej mozliwości (miałem abo za ok. 140 zł brutto - dokładnie nie pamiętam), ale dla tych co przyszli z ulicy i chcieli abo za 90 zł to N70 bez problemu dostawali za ok 190 zł. Poinformowano mnie że fizycznie nie istnieje mozliwosć aby przy przedłużeniu umowy korzystając z “propozycji” dostac ten telefon nawet za 1000 zł, bo system nie pozwoli wystawić faktury na ten telefon (nie pojawia sie taki tel przy wyborze pozycji na fakturze przedłuzającej umowę). Tylko jak nowa umowa to od reki będzie. więc sie wkurzyłem bo mnie potraktowano gorzej niz kogoś kto pierwszy raz do nich przychodzi choc płace im juz z 8 lat i postanowiłem że rezygnuję. Na dodatek żona zadzwoniła że też nie przedłuży bo ja rezygnuje a chcemy mieć tel. w jednej sieci ( a miała juz tylko podjąć decyzję jaki telefon wybiera)…

I wtedy okazało się że “w drodze wyjątku” wszystko udało sie załatwić: telefon (nawet “system fakturę wystawił”), zniżkę na abo i 5 darmowych numerów i trwało to dwa razy po 3 minuty rozmowy, pani z bok sama dzwoniła i wszystko załatwiła a za kilka dni przywiózł kurier telefon.

Tak więc warto sie z nimi pokłócić, a raczej nie tyle kłócić bo wtedy widza że chce sie u nich zostać, co poinformowac o rezygnacji, Jak sie nie “przestraszą” to i tak u innego operatora na początek dostaniesz promocyjne warunki, ale przeważnie to skutkuje

Też mam takie same doświadczenia. Rozmowa do końca bezpośrednio z BOK.

Swoją drogą jak mają zarobić salony sprzedaży jeśli nie mogą dać takiej

oferty jak BOK w Warszawie.