Przedłużenie uwmowy w MIXPlus przez telefon

Witam Panowie ! Sytuacja wygląda następująco.Za 3 doładowania kończy mi się umowa.Dzwoniła do mnie jakaś kobieta z numeru 717313030 powiedziała że jest autoryzowanym przedstawicielem Plusa,przedstawiła ofertę i powiedziała że jak się zdecyduje to kurier przysyła tel i umowę. I mam pytanie czy ktoś w ten sposób kiedyś przedłużył umowę i czy wszystko było ok ? Nie ma w tym żadnego oszustwa ?? Pozdrawiam

JA :slight_smile: i to niedawno… miałem jeszcze do doładowania 3 x 50zł ale z racji że chciałem nowy telefon - tutaj Samsung Galaxy Ch@t B5330, zadzwoniłem do nich i dołożyli mi do tych 3 doładowań pozostałe na tą samą kwotę i telefon za złotówkę. Kurier przyjeżdża z telefonem do 2 dni po rozmowie z umową i telefonem. Mniej więcej w dniu jego przyjazdu otrzymujesz na stary tel - sim - informacje o przedłużeniu usługi o doładowania itp, kurier przyjeżdża, wręcza Ci umowę i telefon, jak wszystko sprawdzisz, podpisujesz umowę, zabierasz telefon i wsio :slight_smile:

Polecam taką formę załatwienia spraw, gdyż niekiedy w punktach nie mają dla ciebie ofert, a przez telefon już lepiej. W razie pytań - pytaj :lol:

Czyli śmiało można przedłużać ??

Czyli śmiało można przedłużać ??

Nie widzę przeciwwskazań. Najlepiej od razu zadzwonić na ich infolinię. Tam się wszystkiego dowiesz :slight_smile: