Przedłużenie warunkowe umowy z orange przez internet?

Witam dostałem propozycje przedłużenie umowy w orange mam u nich też internet abonament wyniósł by mnie ze zniżką 54,90 na telefon a do niego miał bym :

-ok 650 minut do każdej sieci 1 sms to jedna minuta :confused:

-darmowe rozmowy w orange

-pakiet 1gb

-darmowy 1 numer do każdej sieci

-30 minut gratis przez 12 miesięcy

Taryfa Multi a telefon jaki chciałbym wziasc to Alcatel one touch Idol. Ale mam dylemat bo mogę przedłużyć tylko przez internet a konsultant mi powiedział że u nich dopiero 1 listopada umowa konczy mi się dopiero 31-07-2014 i nie wiem czy czekać do listopada czy brać teraz może coś doradzicie dodam ze lubię trochę rozmawiać ale te wymienne smsy to trochę nie halo według mnie a pakiety dodatkowe to koszt 10 zł

idź do lokalnego dostawcy, uciekaj z orendż.

GuiiHz nie mało, że z błędem to jeszcze nie na temat. Typowy troll.

Co do pakietów, to teraz u wielu operatorów minuty są wymienne na sms w stosunku 1:1, sam musisz ocenić czy chcesz rozmawiać czy smsować, jak wolisz smsować to negocjuj pakiet sms, jak lubisz rozmawiać to pogódź się z pakietem 1:1 min/sms.

U lokalnych firm masz internet 100 mb download / 50 upload, a nie 10 mb download /1 mb upload i możesz negocjować prędkość wg. potrzeb z lekką dopłatą, a nie stała prędkość.

Oni mają lepsze warunki i dla tego mówię żeby uciekał, chyba, że nie ma wyjścia.