Przedłużka do głośników Logitech X-540

Dostałem właśnie w/w głośniki. Przetestowałem, grają super :slight_smile: ale żeby je komfortowo rozstawić przydały by mi się przedłużki łączące satelitki z subwooferem. Wtyczki są trochę nie typowe bo nie jest to popularny JACK ani też mini-JACK tylko coś takiego:

dscf2626vo9.th.jpgthpix.gif

O co mam pytać w sklepie i jaki jest mniej więcej koszt za metr takiego kabla ?

P.s Dodam że w zestawie z głośnikami jako gratis dostałem przedłużke z takimi końcówkami:

dscf2627ql0.th.jpgthpix.gif

ale ponieważ z satelitki wychodzi tylko jedna końcówka gdy ją podepnę po sam czerwony lub sam biały kabelek to z satelitki wydobywa się dźwięk jedyne z jednego głośnika (satelitki 2 głośnikowe) więc przydała by się przedłużka z jednym wejściem

to sie nazywa cinch // rca, powiedz w sklepie rtv że chcesz przedłużkę 1rca na 1rca

koło 3,-

Nie wiem ile potrzebujesz ale np tutaj 5 metrowy przedłużacz za 6,90zl ;] http://www.allegro.pl/item438946001_prz … w_rca.html

a jeszcze mam pytanie czy mogę zamieniać głośniki (chodzi o podłączenie głośniki ->subwoofer) czy koniecznie podłączać np. głośnik z czarnym wejściem do czarnego gniazdka czy nie ma różnicy który do którego? Chodzi o to że te niby tylko głośniki mają duże o dłuższe kable a mój pokój nie jest kwadratem tylko prostokątem 2,5 x 5 m.