Przedluzka do karty sieciowej i anteny z pentagramu

czy jest przedłużka do karty sieciowej pentagram hornet wifi pci 11g oraz anteny dłuższej od oryginalnej(nie pamiętam kodu, ale też z pentagramu), przedłużka jako kabel?

Co masz na myśli? Prawdopodobnie wystarczy kupić zwykły kabel antenowy.

chcę przedłużyć antenę, żeby była wyżej ponad szafa, bo teraz mam kartę siecową z anteną z tyłu kompa, i przerywa połączenie.

nie mogę dać kompa w inne miejsce, bo nie wystarczy kabli z monitora, głośników itp.

proszę mi pokazać ten kabel.

ps. znalazłem pudełko od karty sieciowej, pełna nazwa to: PENTAGRAM horNET Wi-Fi PCI [P 6121-L4]

Jakie złącze ma ta kara sieciowa? Jeśli nie wiesz, to zrób zdjęcie, bo nie mogę znaleźć tych danych.

Jakie złącze ma ta kara sieciowa? Jeśli nie wiesz, to zrób zdjęcie, bo nie mogę znaleźć tych danych.

nie wiem, i nie zrobię zdjęcia, bo jest z tyłu kompa, i musiałbym wyciągniąć kompa, z tym się wiąże odpinianiem kabli z tyłu kompa

Upewnij się że gniazdko w karcie sieciowej wygląda tak:

RP-SMA-MALE.jpg

To jest RP-SMA, tak więc musisz kupić kabel RP-SMA żeński - RP-SMA męski. Np. taki:

http://allegro.pl/item1138078747_konekt … _m_1m.html

Kabel powinien być jak najkrótszy, bo wraz z długością występują duże straty sygnału.

nie wiem jak to sprawdzę :frowning: :frowning:

Wchodzisz za komputer albo go przesuwasz, wykręcasz antenę i patrzysz. Odpięcie kilku kabli chyba nie stanowi większego problemu.

no jest problemem, bo musi ktoś mi pomóc, a brat nie ma czasu.

mam oryginalną antenę krótszą, i tam jest do przykręcania takie kółko, a na środku jest malutki bolec(niewidoczny).

Dodane 6 sierpnia 2010, o 21:28

który kabel antenowy z stąd?

Dodane 7 sierpnia 2010, o 09:25

na pudełku od karty sieciowej, pisze, że złącze anteny to jest sma