Przedni panel audio, a audigy 2 zs

Witam !

Mam problem - w mojej obudowie, znajduje się przedni panel audio - który jest podłączony w odpowiednie miejsce na płycie głównej. Dzisiaj zaopatrzyłem się w nową kartę dźwiękową - SE AUDIGY 2 ZS… Jednak słuchawki i mikrofon podłączone do panelu przedniego na obudowie działają jedynie gdy moja stara - zaintegrowana karta dźwiękowa AC’97 jest ustalona jako główne urządzenie audio. Co mogę zrobić, by panel był w pełni funkcjonalny pod Audigy ?

Z góry dziękuję za pomoc, pozdrawiam…

Ten panel podłącz do nowej karty dźwiękowej. Podłączając panel do wyjść na płycie głównej podłączasz się de facto do zintegrowanej karty dźwiękowej.

Gdzie dokładnie powinienem podłączyć te pojedyńcze kabelki 1-pinowe z panelu przedniego ? Do białego łącza o opisie SB1394 ?

Dzięki za pomoc, pozdrawiam !

SB1394 to inna nazwa złącza FireWire. Natomiast jak podłączyć odpowiednie kabelki musisz przeczytać w instrukcji karty i obudowy.

Cały czas potwierdzasz moje domysły, ale jeśli nie mam instrukcji ani do obudowy, ani do karty dźwiękowej - a ta znaleziona w internecie nic nie wyjaśnia ? CO mam zrobić ? :slight_smile:

Help :?