Przedni panel audio, a audigy 2 zs


(Thax) #1

Witam !

Mam problem - w mojej obudowie, znajduje się przedni panel audio - który jest podłączony w odpowiednie miejsce na płycie głównej. Dzisiaj zaopatrzyłem się w nową kartę dźwiękową - SE AUDIGY 2 ZS... Jednak słuchawki i mikrofon podłączone do panelu przedniego na obudowie działają jedynie gdy moja stara - zaintegrowana karta dźwiękowa AC'97 jest ustalona jako główne urządzenie audio. Co mogę zrobić, by panel był w pełni funkcjonalny pod Audigy ?

Z góry dziękuję za pomoc, pozdrawiam...


(Rybarkiewicz) #2

Ten panel podłącz do nowej karty dźwiękowej. Podłączając panel do wyjść na płycie głównej podłączasz się de facto do zintegrowanej karty dźwiękowej.


(Thax) #3

Gdzie dokładnie powinienem podłączyć te pojedyńcze kabelki 1-pinowe z panelu przedniego ? Do białego łącza o opisie SB1394 ?

Dzięki za pomoc, pozdrawiam !


(Rybarkiewicz) #4

SB1394 to inna nazwa złącza FireWire. Natomiast jak podłączyć odpowiednie kabelki musisz przeczytać w instrukcji karty i obudowy.


(Thax) #5

Cały czas potwierdzasz moje domysły, ale jeśli nie mam instrukcji ani do obudowy, ani do karty dźwiękowej - a ta znaleziona w internecie nic nie wyjaśnia ? CO mam zrobić ? :slight_smile:

Help :?