Przedni panel - Windows 7

Witam ponownie

Wczoraj stałem się szczęśliwym posiadaczem oprogramowania Windows 7 x32 .

Problem polega na tym, że nie posiadam przedniego panelu(prawdopodobnie ?), a nawet jeżeli gdzieś on tam istnieje - to kryje się w obudowie. Więc nie mogę podłączyć słuchawek !

Nie mam kompletnie żadnego pomysłu jak podłączyć to cholerstwo.

w “playback devices” nie mam nawet już teraz pola o nazwie Headphones, gdzieś zniknęło - nie ma go również w disabled devices.

realtek HD audio manager wykrywa słuchaweczki podczas podłączania, ale nie daje mi nowego pola do zarządzania nimi (prawdopodobnie z powodu olania egzystencji owych słuchawek przez Win’a)

Cóż mam począć, żeby mi te słuchawki zobaczył !?

I co najważniejsze - żeby znalazł je w tym realtek’u , tak aby jakość szła tak jak na normalne słuchawki a nie jak na głośniki (jest beznadziejna na słuchawkach w tym przypadku!)

Proszę o w miarę sensowne podpowiedzi.

Pozdrawiam

Chłopie ale namieszałeś:) Panela nie musisz mieć z przodu, za to na 99,99% znajdziesz odpowiednie gniazdo (zapewne zielony kolor) z tyłu obudowy. Odinstaluj wszystko co masz do karty, pobierz najnowszą wersję sterowników z sieci i zainstaluj ponownie.

Nie masz żadnych wejść na panelu przednim ?

Problem z przednim panelem komputera / mikrofon oraz słuchawki / to zaznacz

v Wyłącz wykrywanie gniazda panela przedniego :

cichy-mikrofon-t401860.html

ustawieniag.th.jpg

Robiłem to już wcześniej - brak efektu.

Dodane 18.05.2011 (Śr) 15:51

co do muchozola - ciągle brak słuchawek

Dodane 18.05.2011 (Śr) 22:01

Problem chyba tkwi w tym, że już jest zakodowane w Realteku, że na przednim panelu są słuchawki.

Gdy podłączam z tyłu słuchawki i wybieram w okienku “Headphones” to zmienia się to automatycznie na “Headphones (speakers)”, a tymczasem gdy najedziemy myszką na zielone pole przy panelu przednim wyskakuje sam napis Headphones. Da się te ustawienia jakoś zmienić?

Dodane 19.05.2011 (Cz) 16:06

refresh…

Dodane 20.05.2011 (Pt) 21:29

więc.?