Przednie Audio do SB Audigy2

Witam! Niedawno kupiłem kartę dźwiękową Sound Blaster Audigy2 Creative’a i dodałem ją do swojego ASUSA P5B ze zintegrowaną karta dźwiękową SOUNDMAX HD AUDIO. Z przodu obudowy mam panel z wyjściami na mikrofon i słuchawki. Wyłączając zintegrowaną kartę dźwiękową wyłączyłem również owe wyjścia. Wiem, że muszę podpiąć je pod nową kartę, ale nie mam pojęcia gdzie. Wie ktoś?

pod niebieskie gniazdo podpinasz

może sprecyzuję… moje przednie gniazda audio podłącza się wewnątrz komputera kablekiem rozgałęzionym na koncówki jak na zdjęciu:

obrazee0.th.jpg

na karcie dźwiękowej mam z boku różne wyjścia tego typu, np aux in, cd, ale nei wiem pod które podpiąć i w jakim ustawieniu (która końcówka gdzie dokładnie)

manny90 zrób jeszcze screena (zdjęcie),tych złaczy na karcie muzycznej,jeśli możesz. :slight_smile:

Proszę:

obraz001bz2.th.jpg

obraz002mi6.th.jpg

obraz003oa7.th.jpg

obraz004hs3.th.jpg

Orłem ze znajomości sprzętu nie jestem, ale wiem że wejścia ze zdjęć 2 i 3 odpadają :stuck_out_tongue: Chyba, że się mylę…

Szukałem w zasobach wyszukiearki google i,okazuje się ,że się nie da tych złączy podpiąć do Twej karty muzycznej.

0e68dac22fdfcd13m.jpg

Powyżej znajdziesz ich opis (gniazd).Być może opis nie tyczy się w 100%

Sound Blaster Audigy 2,ale napewno całej serii (2, 2ZS itp).

Nie ma na to zadnej rady jak mniemam?

Niestety nie ma. Również chciałem podłączyc pod swoją kartę wyjścia mikrofonowe i słuchawkowe na przodzie “budy”.

No szkoda… Poszperam jeszcze, może chociaż uda mi się jakoś kabel zmienić na jacka, i podłączyć samo gniazdo mikrofonowe z tyłu karty muzycznej…

Ja sobie z tym poradziłem tak że kupiłem przedłużacz “mały jack”. Podłaczyłem z tyłu do karty i położyłem na biurku w łatwo dostępnym miejscu.

Nie jest to głupie rozwiązanie, ale chodzi mi raczej o nie marnowanie istniejących gniazd. NIe jest to dla mnie jakaś wyjątowo ważna sprawa, bo tak naprawdę nie używam gniazd z przodu, nie liczac usb (miedzy innymi headset, wiec audio w rzeczywistości nie jest mi potrzebne). ale jak już jest, to czmu ma nie działać? :slight_smile:

No niestety SB Audigy nie jest przystosowana do tego tak jak integra.