Przednie wejścia USB nic nie widzą

mam 4 wejścia usb 2 z przodu i 2 z tyłu. Te z tyłu działają normalnie a te dwa z przodu nic nie wykrywają. Prosze o pomoc. To jest pilne.

A są podpięte do płyty głównej? Jest jakakolwiek reakcja, jak podłączasz coś tam, choćby najdrobniejszy komunikat?

działały normalnie a teraz nic.

Spróbuj zainstalować na nowo sterowniki od płyty głównej. W biosie załaduj ustawienia zoptymalizowane. Zobacz, czy podłączony do tych wejść np pendrive, działa pod alternatywnym systemem, np linuxem live-cd (dajmy na to knoppix).

jak podlacze mp3 to normalnie sie mp3 wlancza ale w mój komputer nie pokazuje sie dysk żeby mp3 wrzucić. Tak samo z telefonem jak go podłacze to sie ładuje ale nie nie pokazuje sie dysk żeby coś wrzucić

Narzędzia administracyjne> Zarządzanie komputerem> Zarządzanie dyskami- jest tam dysk?

Dodatkowo, w Menu start->Uruchom, wpisz regedit:

Znajdź klucz

HKLM\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Class{4D36E965-E325-11CE-BFC1-08002BE10318}

Klucz {4D36E965-E325-11CE-BFC1-08002BE10318} nie rozwijaj tylko zaznacz .Po prawej stronie

będą wpisy, w których zlokalizuj klucze UpperFilters oraz LowerFilters i je usuń. Przed usunięciem, sprawdź, czy jesteś w dobrym miejscu. Włącz komputer na nowo.

jest

UpperFilters tego nie ma, a to LowerFilters usunąłem.

Uruchom ponownie komputer, jak nic to nie daje, to zainstaluj ponownie sterowniki do płyty głównej.

zrestartowalem komputer i nic, a musze odinstalowywać te sterowniki?

Przydałoby się. Możesz też spróbować usunąć kontrolery USB z menedżera urządzeń, potem restart i niech system jeszcze raz, samodzielnie je zainstaluje.

sprawdż w BIOS’ie czy są właczone.

sprawdż w BIOS’ie czy są właczone.

Jak w Zarządzaniu komputerem jest ten dysk komórki/ mp3 to widzi. Jest przy dysku literka? Jak nie to weź kliknij prawym klawiszem na dysk komórki/ mp3 czy czo tam jeszcze masz podpięte na USB z przodu w Zarządzaniu komputerem> Zarządzaniu dyskami> zmień literę dysku i ścieżki> dodaj> wybierasz literkę i ok. Teraz widzi w Moim komputerze? Jak nie widzi, w Zarządzaniu Dyskami klikasz eksploruj ( jak za pierwszym razem wyskoczy: Folder x < w miejsce x będzie nazwa wstawionej literki> nie istnieje, to ok i znowu eksploruj). Jak teraz nie otworzy, to nie wiem. Mam taki sam problem tylko, że w podpinaniu dysków wymiennych z tyłu i to zawsze działa. Odpisz, czy się udało.

nic nie robiłem i działa, może to jakieś takie chwilowe coś było, nie wiem ale działa, jak na razie :wink:

thx

Mam problem bo podłączyłem sobie przedni panel USB i jak podłączam pod USB np(pada) to mi się świeci pad ale w kompie go nie znajduje !!