Przedwzmacniacz/Mikrofon, Szumi

Witam, mam mikrofon Shure pg-48 i podłączam go do komputera w następującej kolejności : Mikrofon -> do mikrofonu kabel, który był przy nim, a do tego kabla -> kabel XLR - JACK CANON (była w nim końcówka która, była mi potrzebna aby podpiąc mikro do przedwzmacniacza, bo przy tym kablu z shure pg48 byla inna końcówka), następnie mam -> PRZEDWZMACNIACZ MIKROFONOWY VIVANCO (12v) -> i on jest już podłączony do komura.

Mój problem jest następujący, niby wszystko jest ok. podłączone i wgl i nawet nie narzekam na głośnośc nagrywania… ale niestety wszystko przebija straszny szum! I nie mam bladego pojęcia jak temu zapobiedz Sad . Może ktoś wie co powinienem zrobic/wymienic aby zapowiedz szumieniu, pomocy.

Masz uziemione gniazdko? Jeżeli nie i nie masz możliwości zrobienia uziemienia, to ściągnij elektryka i poproś żeby zrobił Ci zerowanie gniazdka, albo po prostu połącz kablem obudowę kompa z kaloryferem i wyjdzie na to samo, chociaż ja na Twoim miejscu ściągnąłbym elektryka żeby rozwiązał problem z uziemieniem gniazdka, bo komputer tak samo jak pralka powien mieć gniazdko uziemione, albo chociaż wyzerowane, czyli powinno mieć chociaż połączone zero z uziemieniem i poprzez dodatkowy przewód uziemienie z zerem, żeby w razie uszkodzenia przewodu żeby nie pizło Cię 230V jak dotkniesz obudowy.

gniazdko mam uziemione a mimo to szumi bardzo mocno :confused: