Przeglądanie kilku video jednocześnie

Witam serdecznie,

poszukuję oprogramowania, które umożliwi mi przeglądanie kilku nagrań video (w formacie MP4) w jednym momencie.
Najlepiej, aby okno programu było podzielone np. na 4 kwadraty.
Wyobrażam to sobie w ten sposób. Uruchamiam program, wyznaczam 4 pliki video i w ramach tych ,kwadratów" wszystkie pliki video jednocześnie się odtwarzają.

Zapyta ktoś w jakim celu. . Zgrywam nagranie video z kamer monitoringu na jakiś nośnik. Obraz z każdej kamery zapisywany jest jaki osobny plik video. Wówczas chcę obejrzeć zaistniałą sytuację, a każda z kamer obejmuje inny obszar. Odpalając każdy plik po kolei zajmuje to trochę czasu. Tym bardziej, że kamer jest 8.

Poszukiwałem takiego oprogramowania u producenta rejestratora - HIK Vision - ale posiada on taki program tylko i wyłącznie w przypadku połączenia bezp. z rejestratorem. Muszę stać koło rejestratora i wtedy mogę sobie coś na miejscu obejrzeć.
Nie o to mi chodzi. Zgrywam materiał na nośnik i oglądam go w domu albo u klienta.

Czy ktoś spotkał się z takim programem?

Pozdrawiam

Starsze wersje Windows Media Player (nie widzę w najnowszym tego ustawienia) oraz Media Player Classic mają funkcję (zaznacza się w menu) “włączy opcję otwierania każdego pliku w osobnym oknie”.
Chyba o to ci chodziło.
Po prostu uruchomisz sobie osiem filmików mp4, każdy w osobnym oknie równocześnie.
Tutaj instrukcja jak to ustawić w Media player Classic

Nie testowałem tego, ale zawsze możesz sprawdzić.
Okna można sobie dowolne rozmieszczać i regulować ich wielkość, więc chyba takie rozwiązanie jest tym o które ci chodziło.
Oczywiście trochę mocniejszy sprzęt obsłuży jednoczesne odtwarzanie aż ośmiu materiałów, bez zadyszki…
Poza tym Media Player Classic jest darmowy i nie wymaga instalacji, można go sobie uruchamiać z pendriva (na przykład nawet na komputerze klienta mając kopie filmów i program na pendrivie) .