Przeglądanie zdjęć na www

(esc) #1

Jak zlikwidować w html wyraz poprzednie :?: Chodzi mi o to np. mam zdjęcia nr. 9,10,11,12 i klikając na odsyłacz po którym wyskakuje mi w pierwszej kolejności zdjęcie 10 - nie chcę aby była możliwość cofnięci się do zdjęcia 9 - żeby nie było tego odnośnika poprzednie

[8d89ad08d4e696b0m.gif

(Cobra000) #2

Dziwię się sobie, że w ogóle Ci odpowiadam...

Powiedziałeś o co Ci chodzi, chcesz usunąć wyraz poprzednie. W html robi się to poprostu usuwając literki z kodu chyba, że masz jakiś zewnętrzny skrypt o którym nie wspominasz. Gdybym był wróżbitą Maciejem odpowiedziałbym Ci w jednym słowie, wątpie żeby owy miał na tym forum swoje konto więc sugeruję abyś się rozpisał, wstawił jakieś źródło lub nie zawracał nam głowy.

Z poważaniem Ja

(esc) #3

jak coś takiego wstawie to wyskakuje mi przeglądarka zdjęć od zdjęcia nr.10 i mogę przeglądać do nr.12 cofać do nr.1

W którym miejscu mam ''coś'' wykasować, aby ta przegladarka przewijała mi zdjęcia tylko od nr.10 do 12.

(adpawl) #4

...gdzieś w pliku galeria.php ? :wink: :smiley:

(esc) #5

Tak myślałem, ten plik galeria.php mogę edytować i podczas podglądu są te napisy: poprzednie, zamknij okno, następne tylko teraz jak usunę ten napis poprzednie to prawdopodobnie wcześniejsza galeria ze zdjęciami nie będzie miała opcji poprzednie.

Można ten plik galeria.php skopiować i zapisać pod inną nazwą a potem wykasować ten wyraz poprzednie tak żeby tyczyło się to tylko tych 3 zdjęć :?:

(adpawl) #6

Mozesz zrobić coś w ten deseń. Jeżeli galeria nr 10 - nie wyświetli linka

<?php

if($_GET['nr']!=10) echo 'poprzednie';

?>[/code]

(Frog) #7

esc , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif