Przeglądarka błąd Adobe - opóźniony start filmu i opóźnienia dźwięku

Witam, od jakiegoś czasu borykam się z problemem, problem występuje w dwóch wersjach.

Wersja pierwsza to youtube ciągle 00:00 po jakimś czase filmik się włącza, albo po kilku odświeżaniach, dotyczy sie to również filmików na innych odtwarzaczach.

 

Wersja druga:

Korzystam z komunikatora gg, i sygnał dzwiękowy powiadomienia również jest opóźniony. Co najlepsze jak się sygnał dźwiękowy pojawi to tak jakby się coś “odcięło” i filmik na youtubie sie włącza.

 

Próbowałem wielu sposobów, reinstalacja pakietów adobe, pakietów java, a nawet odświeżałem system (opcja w windows 8.1 bez utraty plików). Oraz w chrome://plugins wyłączyć pakiet adobe. Nic nie pomogło

 

Nie posiadam żadnych rozszerzeń w przeglądarce.Na firefoxie jest gorzej ponieważ cały czas wywala błąd adobe. Korzystam z google chrome.

Odinstaluj flasha (użyj dedykowanego deinstalatora - są tu w dziale Download). Odtwarzanie powinno przejść automatycznie na HTML5. Nadal to samo?

Mam ten sam problem, próbowałem coś kombinować z flashem w Chromie, ale to na marne.

Czy mógłbyś guiness podlinkować ten deinstalator?

Już daję :slight_smile:

http://www.dobreprogramy.pl/Adobe-Flash-Player-Uninstaller,Program,Windows,33983.html

Mi pomogło :slight_smile: Dziękuję bardzo :slight_smile:

@ref

Działo dobrze przez 2 dni, teraz znów to samo

A czy masz zainstalowane aktualne sterowniki do karty sieciowej? Możesz to sprawdzić np. programem IObit Driver Booster (przy okazji sprawdź też sterowniki audio)…

Ja mam aktualne sterowniki, a problem nadal występuje. Tak jak u kolegi wyżej, po odinstalowaniu Flasha tym deinstalatorem, problem został rozwiązany, jednak jak się okazało na krótko. Po około dwóch dniach nadal problem zaczął się pojawiać. Objawia się on takim zawieszeniem w momencie gdy włączam filmik czy to na youtube, czy facebook lub inne strony, na których zamieszczony jest filmik. Gdy włączę start filmiku, on nie startuje od razu, a na przykład gdy w tym momencie chcę włączyć nową kartę z inną stroną, to ta nowa karta zawiesza się, często pojawia się informacja od Chrome, że wtyczka Shockwave uległa awarii.

Dodam, że zainstalowałem Firefoxa i problem nadal występuje. Jednak w przypadku Firefoxa musiałem doinstalować zewnętrzny Flash Player.

Czy ktoś spotkał się z tym problemem? Jest na to jakiś sposób? Strasznie irytuje