Przeglądarka CHROME odtwarzacz muzyczny

Mam do was pytanie. Czy jest jakiś sposób aby wyłączyć w przeglądarce Chrome możliwość odtwarzania muzyki w przeglądarce.

Jak jest jakiś bezpośredni plik na stronie klikam

(w przypadku firefoxa następuje zapisz jako…) i włącza się odtwarzacz muzyki. Niestety u mnie on nie działa.

Pomóżcie, bo to strasznie irytuje mnie.

Jeśli się nie da, to chociaż pomóżcie mi dlaczego mi w ogole nie odtwarza dźwięku. Nie wiem czym to jest spowodowane…

korzystam z Chrome 10.0.648.45 dev

Póki co nie da się, niestety tego chol*stwa wyłączyć. Można jedynie obejść problem, klikając linki z mp3 z wciśniętym lewym Altem. Wygoda żadna, ale przynajmniej działa :slight_smile:

w sumie racja…tego z altem nie znałem :slight_smile:

wiem, że można wpisać i mieć dostęp do wtyczek - chrome://plugins

lecz tego co mnie interesuje nie ma

ale dzięki…

póki co …czekam na dalsze info:)

To nie rozwiązuje problemu. Wewnętrzny odtwarzacz mp3 w Chrome nie jest wynikiem działania wtyczki, którą można by wyłączyć/włączyć, co kto lubi. To jest bezpośrednio wbudowane w program a chłopaki co to projektowali zapomnieli dodać opcji w przeglądarce, którą można tym sterować.

PS. Jeszcze co do pierwszego postu w tym wątku… jaki masz system? Vista bądź 7? Jeśli tak, to sprawdź, czy przypadkiem Chrome nie jest wyciszony w mikserze dźwięku.

hmmm używam Windows 7 i jak otwieram mikser to nie mam tam przeglądarki Chrome:)

ale to jest dziwne, bo kiedyś mi działało. teraz nie działa. myślałem ze to wina kodeków… (używam k-lite codeks)

ale wszystko jest ok…

więc nadal nie grzebię przy tym…

wolałbym tego nie wyłączać bo to fajna sprawa odtwarzacz w przeglądarce…ale co mi po tym jak ON NIE DZIAŁA! !!

wrrr #-o