Przeglądarka Chromium

Przy pobieraniu przeglądarki z strony DP mam komunikat.
Z tym plikiem XML nie są powiązane żadne informacje o stylu. Drzewo dokumentów pokazano poniżej.
<Błąd>
NoSuchKey
Podany klucz nie istnieje.

Brak takiego obiektu: chromium-browser-snapshots/Win/913401/chrome-win.zip

https://chromium.woolyss.com/download/pl/

Pewnie stary plik linkują.

Fyi @redakcja

sprawdziłem, pobieranie działa bez problemu, zarówno wersja 4612 jak i 4615 z dzisiaj

Zainstalowałem Chromium ale przy otwieraniu przeglądarki mam komunikat o zagrożeniu.Zrzut ekranu 2021-08-20 191233

Przeskanowałem antywirusem nic nie wykrył.

Więcej informacji” i tam „uruchom mimo to”?

Raczej docent nie robi ręcznie komplacji Chromium na serwerach WP.

Bardzo opcjonalnie to niepodpisany cyfrowo asystent pobierania by „WP” jest znakowany na niezaufany, wtedy redakcyjny test z macOS się nie nadaje. Zalogowany użytkownik go dalej nie ma i WP to chwilowo dalej nie przeszkadza.

Mnie pobieranie z poziomu Android nie wywalało błędów XML (chyba to były pliki zip).

Zajrzyjmy w Przyszłość 11™:

System Windows w ramach ochrony tego komputera rozpoczął przywracanie systemu do ustawień początkowych bez zachowania plików i ustawień użytkownika.

Nie wyłączaj komputera.

1%…

:stuck_out_tongue_winking_eye:

Zainstalowałem Chromium ale jest to stara wersja czy mogę ją sam zaktualizować? Klikam Chromium informacje ale tam mi pokazuje stary numer przeglądarki.

Chromium nie ma mechanizmu automatycznej aktualizacji. Możesz w sieci znaleźć gdzieś program updater.

chromium kropka woolyss kropka com