Przeglądarka dla androida która obsługuje ublock origin?

Przeglądarka dla androida która obsługuje ublock origin ? Wiem że jest firefox zna ktoś jeszcze jakies inne ?

Istnieją jeszcze możę jakieś podziemne przeglądarki które desktopowe rozszeżenia obsługują ? 

Pale Moon:

https://play.google.com/store/apps/details?id=org.palemoon.android&hl=pl

Chrome

z tego co mi wiadomo aktualna wersja chrome rozszeżeń nie wspiera.

z tego co czytałem na forum to palemoon ma już nie być rozwijany ? w sensie mają tylko luki łatać.

@MrBeckham666, jeśli masz/możesz mieć na telefonie roota, to zainteresuj się może Adaway - nie będziesz miał reklam w całym systemie i wszystkich możliwych przeglądarkach na nim. Tylko jak pisałem, do tego konieczny jest root.

mam root mam CM :slight_smile: tylko adaway blokuje na poziomie hostów i nie ze wszystkim daje rade :slight_smile: dlatego zależy mi na ublocku ale przejrzałem wszystko co się dało i z tego co widze tylko na firefoxa jestem skazany :slight_smile: Rewelacyjnie to nie działa ale bynajmniej nie mam reklam :slight_smile: Można zamknąć temat :slight_smile: Dzieki za jakiekolwiek zainteresowanie :slight_smile:

Adguard jest świetny, tyle że płatny. Ale można wyrwać licencję za jakieś grosze w promocjach na stronie. Używam już jakieś 2 lata zarówno na kompie jak i na androidzie i sobie chwalę. Blokuje reklamy w całym systemie.