Przeglądarka Fotografii systemu Windows

Pocolog a jak to zrobić ja się nie znam na tym myślisz że to naprawi ten problem ??? :wink:

Zaraz ktoś ci napisze, bo nie chce mi się tego szukać na telefonie :stuck_out_tongue_winking_eye:

Przy czym nawet te 512 MiB na SSD to dla tej systemowej aplikacji mało i dla plików z TMP wywala błąd “pamięci”… (wątpię ze ktoś ma jakiś taki wielki plik na dysku Google i wysyła jako “załącznik” e-mail w Gmail). A z 4 GiB RAM w tle wolne…

Ok zrobiłem wszystko co było w linku od Krystiana zrobiłem test Pamięci Ram Nie wykryto żadnych błędów Pamięci :wink:

Zrób test otwierania załącznika zapisanego w “Obrazy” w porównaniu do otwierania w locie bez “zapisu” w “Obrazy” (czyli że plik trafia tylko do katalogu “temp” - bo gdzieś musi, bo program aż tak zaawansowany nie jest).

Krystian zapisałem sobie byle jakie zdjęcie z google na dysku D Przeglądarka Fotografii otworzyła je normalnie tylko jak ktoś wyśle mi zdjęcie z gg Pojawia się już ten komunikat i problem zdjęcia otrzymane z Messangera uruchamiają się też Normalnie to jest jakiś żart chyba Dyski Sprawne Pamięć ram sprawna o co tu biega :wink: