Przeglądarka google chrome nie działa na win 8.1

Witam. Mam problem z przeglądarką google chrome. Jest ona moją ulubioną jednak nie chce działać na windows 8.1. Kiedy właczam normalnie wywala mi

 

2b8374a021502.jpg

 

Próbowałem uruchomić jako administrator jednak nawet po włączeniu przeglądarki nie działa, strasznie muli i strony nie chcą się załadować. Instalke pobieralem z oficjalnej strony.

Popraw link lub napisz coś więcej na temat ewentualnego błędu jaki pojawia się przy próbie uruchomienia Chrome. Póki co nie wiadomo jak ci pomóc.

przeskanuj komp tym programem http://www.dobreprogramy.pl/AdwCleaner,Program,Windows,38865.html  

mam dokładnie to samo. Kiedyś juz przeinstalowałem Windowsa kompletnie od nowa. Chrome, no nie da się często używać! Włączam kompa, potem Chrome, a on zwyczajnie się nie uruchamia. Restart kompa. Działa. Jak działa to jak kolega wyżej pisze, nie da się stron przewinąć, bo dostaje takiego muła! Leoncio likn który podałeś nie działa w sensie, że gdziekolwiek znajduję ten program, to jak wciskam pobierz, wyskakuje błąd “Forbidden 403”

nie wiem czemu nie możesz pobrać programu, ja przed momentem z tego linku ściągnąłem go jeśli będziesz miał problem z pobraniem mogę wysłać na pocztę