Przeglądarka Google Chrome źle wyświetla strony

Mam Win7 Ultimate 32. Przeglądarka Google Chrome(naj. wersja) nie wyświetla niektórych stron albo wyświetla błędnie,takich jak:allegro,pekao24,wsb opole,ceneo,

napisy info itp.Przepraszam wyświetla,ale tylko w nowe okno incognito.

Zrób tak:

Odinstaluj program jakimś programem np: Revo czy Your Uinstaller itd. Później przeczyść rejestr programami oraz foldery które chrome pozostawił po sobie następnie zainstaluj jeszcze raz i musi chodzić :slight_smile:

Aleś poradził… ciekawe co to niby miało by dać? jakby instalacja była uszkodzona, to żadna strona nie wyświetlała by się poprawnie. c’nie? Większość ustawień, i rzeczy które mogą mieć wpływ na błędy wyświetlania tkwi w profilu użytkownika Windows/przeglądarki. A tego to i pińćset reinstalacji nie naprawi.

wladekm , Wyłącz rozszerzenia i spróbuj wtedy. Jakby co, to je nawet odinstaluj Potem przywracaj je kolejno i obserwuj co się dzieje. Osobiście zaczął bym sprawdzanie od adblocków, flashblocków i tym podobnych.

Miałem dwa rozszerzenia:chrome radio player i scroll to top button.Odinstalowałem.Adblock już dawno odinstalowałem,bo właśnie podejrzewałem,że to on.

Niestety dalej bez zmian.Na dodatek jeszcze obecne nasze forum żle działa.

Dodane 22.12.2010 (Śr) 17:24

Czy to już koniec pomocy?

wladekm ,

Poradnik dla Ciebie

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Poprawilem tytuł wątku i co dalej?

To może nie tyle problem z przeglądarką co z jakimś robalem?