Przeglądarka internetowa Mozilla Firefox


(Lucky 77) #1

Witam

Od jakiegoś czasu mam problem z przeglądarka internetową Mozilla, podczas przeglądania stron po pewnym czasie zawiesza się i nie wczytuje strony. Po zamknięciu przeglądarki i próbie ponownego uruchomienia wyświetlany jest komunikat:

"Program Firefox został już uruchomiony, ale nie odpowiada. Aby otworzyć nowe okno, należy najpierw zakończyć istniejący proces programu Firefox lub uruchomić ponownie system."

Pomaga jedynie restart komputera, który trwa wyjątkowo długo, nie pomaga również zamykanie procesu w menedżerze zadań-nie zawsze można zakończyć proces.

Taka sama sytuacja występuje przy korzystaniu z Internet Explorer.

Przeinstalowanie przeglądarki oraz Systemu nic nie pomogło. :frowning:

Proszę o pomoc w rozwiązaniu tego problemu.


(Many10203) #2

Spróbuj odinstalować mozille bo miałem swego czasu i strasznie zamula... i zainstaluj sobie opere bardzo fajna i prosta w obsłudze przeglądarka nie powinno być z nia zadnych problemów pozdrawiam


(Damian True) #3

Żeś pomógł koledze "zmień przeglądarkę" :wink:

Czy zdarza się to podczas przeglądania stron mających banery np. w flash ? Może to wina którejś z wtyczek, spróbuj przeglądać strony w FF ale w trybie awaryjnym (start>Mozilla Firefox>Mozilla Frirefox tryb awaryjny). Ale jeśli IE też tak się zachowuje to może być przyczyna np wirusa. Daj na logi w dziale "Bezpieczeństwo i logi HijackThis"


(JesperKyd) #4

Standardowa Diagnostyka


(Frog) #5

lucky-77 , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif


(Kolmar) #6

Oprócz tego dla pewności przeskanuj komputer za pomocą Spyware Doctor Starter Edition.