Przeglądarka internetowa na 384mb RAM (XP)

Witam!

Macie jakieś pomysły na przeglądarkę dla komputera posiadającego tylko 384mb RAM?

Opera 12.15 przycina na YT, system świeżo wgrany, więc nie ma mowy, żebym miał jakiegoś zamulacza, jeszcze sprawdzę Midori (na debianie z fluxboxem chodziło jak marzenie), ale poza tym to nie mam pomysłu co tu zrobić, żeby to chodziło, kiedyś taki sprzęt działał przy internecie, tylko bez porad typu “dołóż ramu”, “zmień komputer”.

 

Pozdrawiam!

 

EDIT: Midori chodzi gorzej niż ta stara Opera, jakby się dało, to bym wrzucił na tego kompa debiana+fluxbox+midori, ale debian nie chce się zainstalować

Nie wiem co to za zabytek muzealny ale dokupienie pamięci ram pewnie koszt 10zł o ile jest możliwość rozbudowy pamięci :slight_smile:

K-Meleon póki co najlepiej działa, a mając rentę 643zł wydatek 10zł to już jest wydatek, chyba pisałem coś o takich poradach? -_-

miałem lepszego kompa ale się zamieniłem na gorszy z dopłatą, dlatego nie chcę ładować w ten szajs pieniędzy, kiedyś to działało to czemu dzisiaj nie da rady?

Napisz model płyty głównej. Jak chcesz wyśle Ci w gratisie jakąś pamięć za przesyłkę też zapłacę.

ECS P4VXASD2+

 

jak ktoś stawia to ciężko mi odmówić, a nawet kostka 256mb sdram byłaby zbawienna (obecnie komp chodzi na SDRAM i ma kości 256 i 128)

 

Pozdrawiam! :slight_smile:

Napisz mi adres do wysyłki na PW.

Ja się z przyjemnością dorzucę :slight_smile: