Przęglądarka Internetowa

nabijaj się nabijaj, ale…

ufam microsoftowi ze IE 7.0 dorówna funkcjonalnością firefoxowi

Teraz mam IE 6 SP2 i korzystałbym z niej gdyby tylko dalo się otwierac okienka w panelach i zainstalowac kilka pluginów. Jeśli w 7.0 zostanie to poprawione to od razu przesiadka.

przecież to wszystko jest możliwe - wystarczy nakładka typu Avant czy Maxthon…

to wciąż będzie to samo IE, ale z przeglądaniem w panelach i możnością dodawania (w niektórych nakładkach) pluginów :-s

Wiem o nakładkach, ale jakoś nie jestem do nich przekonany, miałem kiedyś avant browser i IE stalo się cholernie awaryjnie cały czas się zawieszało, więc czekam az microsoft coś oficjalnie w tym temacie zmieni

to życzę powodzenia i wytrwałości :hahaha:

thx, ale mnie się nie spieszy, jak na razie firefox bardzo godnie zastepuje IE chociaz czasami nie potrafi poradzic sobie z niektórymi skryptami przygotowanymi specjalnie pod IE, a opera je wyświetla normalnie, ale jakos nie jestem do niej przekonany

Każda przeglądarka, lepiej zastępuje IE, bo IE to bubel!!

Gdy wchodziłem na strony z badziejstwem, to IE nic nie reagował tylko Panada to kasowała przez co mój celeron 700 nie starczał.

A teraz nie dość że strony otwierają sie w mgnieniu oka to jeszcze żaden syf sie nie instaluj.

Mozilla fireox 1.0.3 :!:

Owszem ale kiedyś używałem tylko IE, w międzyczasie miałem opere 7.42 chyba, mozille, nakładki na IE i wszystko było do d**y. Do firefoxa teraz nie mam żadnych zastrzeżeń (prócz błędnego wyświetlania części stron) ale wolałbym, korzystać z IE ;]

Najlepsza przeglądarka to Internet Sexplorer! Mój kolega ma wersję 6 PL i bardzo sobie ją chwali.

Hammmm…a to ciekawe :roll: :roll: :lol: :lol: :smiley:

Tu chodzi o explorera czy o sexplorera jako wirus (trojan) :slight_smile: ??

PS>> Domyślam się że jednak chodzi tu o INTERNET EXPLORER. Kolega mówisz że sobie chwali…a pytałes się go ile ma wirów na kompie?? :wink:

cece to user Linuxa, także to chyba ironia… :wink:

Obecnie korzytam z IE ale wg mnie najlepsza przegladarka to Mozilla Fierefox

Nie powiedziałbym.

Od razu trojan! Że się samo zainstalowało, to wynika tylko z troski autora, aby każdy poznał tą cudowną przeglądarkę!

Z tego co wiem, to regularnie czyści swojego laptopa i żadne wirusy tam nie powinny się znajdować.

a co myślicie o IE 6.05? :wink:

ie6052kp.th.jpg

ja tam sie skłaniam ku Netscape 8 :slight_smile: ma to co Firefox plus kilka własnych, ale oryginalnych funkcji, np. możliwość korzystania z silnika IE do przeglądania stron: ufasz jakiejś stronie, że ci syfów nie zainstaluje, a w dodatku jest zaprojektowana pod IE to ustawiasz silnik IE i masz :smiley:

Dla mnie zaimplementowany silnik IE to raczej wada…

Poza tym interfejs Netscapa mi nie odpowiada. Wolę Operę.

Mozilla Firefox - The Best ;]

P.S. Było ankietę zrobić :wink:

masz do wyboru: silnik by netscape (raczej mozilla :P) i IE. Ja włączam strony głównie w silnkiu netscape, większość wyświetla dobrze, nie ma tylko “bajerków” zrobionych pod IE :stuck_out_tongue: no i jeszcze szybszy :D:D

a no sie nie da :stuck_out_tongue: jedna z wad :stuck_out_tongue: ciekawe jaka bedzie siódemka…

Dla mnie może być nawet wyjść IE 9 a ja i tak będe korzystał z Opery :smiley: